SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55944833

StelMont s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nová Ľubovňa · od 2024

predtým Recfine s.r.o.

IČO
55944833
DIČ
2122150184
Sídlo
Nová Ľubovňa 494, 065 11 Nová Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľMiroslav Štelmach

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

StelMont s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Ľubovňa, v registri od 6. 1. 2024. Vo vedení firmy: Miroslav Štelmach. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1213. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 1. 10. 2024 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
3 tis. €
Za rok
—
02 tis.4 tis.2024—2025—

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    +9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,1 %
    +9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,7 %
    +1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby24 315 €—
Výsledok hospodárenia3 049 €0 €
Aktíva spolu33 628 €30 000 €
Vlastné imanie33 049 €30 000 €
Podané17. 6. 202630. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1213. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
361 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122150184
platiteľ od 1. 10. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová Ľubovňa 494, 065 11 Nová Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 1. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 49335/P
Základné imanie
30 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Recfine s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nová Ľubovňa.

Predmet činnosti

74 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
  • Vedenie účtovníctvaod 2024
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2024
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251213. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 17. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 2. 2025Zmena obchodného menaStelMont s. r. o.predtým Recfine s.r.o.
  3. 4. 2. 2025Presun sídlaNová Ľubovňa 494 Nová Ľubovňapredtým Moravská 13 Púchov
  4. 4. 2. 2025Nový spoločníkMiroslav Štelmach, podiel 100 %
  5. 10. 1. 2025Nový člen vedeniaMiroslav Štelmach, konateľ
  6. 1. 10. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122150184
  7. 6. 1. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55944833

StelMont s. r. o. – tržby 24 tis. € – IČO 55944833