SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55966641

MH Legacy s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2024
IČO
55966641
DIČ
2122152186
Sídlo
Jakuba Hašku 2579/18, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľMichal Hamlic

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MH Legacy s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 10. 1. 2024. Vo vedení firmy: Michal Hamlic. V roku 2025 mala firma tržby 114 tis. € (+147,7 %) a zisk 25 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať669. z 1 593 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 6. 11. 2025 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
114 tis. €
Za rok
+148 %
Od 2024
+148 %
050 tis.100 tis.150 tis.2024—2025+148 %
  • Najlepší rok
    2025, +148 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,9 %
    +73,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    39,0 %
    +79,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,3 %
    −41,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby114 438 €46 204 €
Výsledok hospodárenia25 026 €−23 806 €
Aktíva spolu64 117 €59 593 €
Vlastné imanie6 220 €−18 806 €
Podané30. 3. 20267. 3. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
669. z 1 593 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2122152186
platiteľ od 6. 11. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jakuba Hašku 2579/18, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 1. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 46300/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 2024
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2024
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2024
  • Finančný lízingod 2024
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2024
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný nešpecializovaný maloobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4712), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025669. z 1 593
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný nešpecializovaný maloobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 11. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122152186
  3. 10. 1. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný nešpecializovaný maloobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55966641

MH Legacy s.r.o. – tržby 114 tis. € – IČO 55966641