SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/55976301

Kubo5 bau. s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2024

predtým MKLK 107 s. r. o.

IČO
55976301
DIČ
2122153913
Sídlo
Záhradnícka 46/A, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJiří Kubík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kubo5 bau. s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 13. 1. 2024. Vo vedení firmy: Jiří Kubík. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (−58,2 %) a stratu 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať252. z 607 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
−58 %
Od 2024
−58 %
0100 tis.200 tis.2024—2025−58 %
  • Najlepší rok
    2025, −58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -47,0 %
    −46,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -104,5 %
    −101,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    191,2 %
    +101,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby83 457 €199 867 €
Výsledok hospodárenia−39 257 €−1 133 €
Aktíva spolu37 580 €37 481 €
Vlastné imanie−34 257 €3 867 €
Podané23. 3. 202627. 3. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
252. z 607 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122153913
platiteľ od 1. 11. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 46/A, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 1. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 176274/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
28290 Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MKLK 107 s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

43 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2024
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2024
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Poskytovanie sociálnych služiebod 2024
  • Prevádzkovanie jaslíod 2024
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025252. z 607
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

182 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 182.

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122153913
  3. 3. 2. 2024Zmena obchodného menaKubo5 bau. s. r. o.predtým MKLK 107 s. r. o.
  4. 3. 2. 2024Presun sídlaZáhradnícka 46/A Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Hviezdoslavova 275/27 Žiar nad Hronom
  5. 13. 1. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/55976301

Kubo5 bau. s. r. o. – tržby 83 tis. € – IČO 55976301