SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56064446

beast s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2024
IČO
56064446
DIČ
2122173636
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľJosef Lysáček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

beast s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 9. 2. 2024. Vo vedení firmy: Josef Lysáček. V roku 2025 mala firma tržby 203 tis. € (+146,2 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať631. z 2 788 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 1. 11. 2024 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
203 tis. €
Za rok
+146 %
Od 2024
+146 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2024—2025+146 %
  • Najlepší rok
    2025, +146 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,8 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -3,0 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby203 400 €82 632 €
Výsledok hospodárenia−1 677 €170 €
Aktíva spolu55 158 €5 255 €
Vlastné imanie3 323 €5 170 €
Podané30. 6. 20269. 4. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
631. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122173636
platiteľ od 1. 11. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 2. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 189194/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, poskytovanie výdajne stravyod 2024
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2024
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2024
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025631. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 897 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 2 897.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 3. 2026Nový spoločníkJosef Lysáček, podiel 100 %
  3. 5. 1. 2026Nový člen vedeniaJosef Lysáček, konateľ
  4. 10. 6. 2025Presun sídlaKarpatské námestie 7770/10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Námestie Andreja Hlinku 1070/7 Žilina
  5. 1. 11. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122173636
  6. 9. 2. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56064446

beast s. r. o. – tržby 203 tis. € – IČO 56064446