SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56145152

S.A.M.O. s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vinné · od 2024
IČO
56145152
DIČ
2122215502
Sídlo
072 31 Vinné
firmy v okolí

KonateľSamuel Pavol Naď

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

S.A.M.O. s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vinné, v registri od 19. 3. 2024. Vo vedení firmy: Samuel Pavol Naď. V roku 2025 mala firma tržby 133 tis. € (+211,0 %) a zisk 25 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
133 tis. €
Za rok
+211 %
Od 2024
+211 %
050 tis.100 tis.150 tis.2024—2025+211 %
  • Najlepší rok
    2025, +211 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,1 %
    +50,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    147,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,5 %
    +82,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,2 %
    −78,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby133 251 €42 846 €
Výsledok hospodárenia25 483 €−13 232 €
Aktíva spolu222 522 €18 601 €
Vlastné imanie17 251 €−13 232 €
Podané5. 5. 202613. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3324. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122215502
platiteľ od 18. 7. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
072 31 Vinné
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 59201/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vinné.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2024
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2024
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2024
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkovod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 6 tis. € · posledná 15. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • K 13 - Košické kultúrne centrázmluva o spolupráci pri organizácii podujatia2 tis. €15. 7. 2026
  • K 13 - Košické kultúrne centrázmluva o spolupráci pri organizácii podujatia2 tis. €23. 7. 2025
  • K 13 - Košické kultúrne centrázmluva o spolupráci pri organizácii podujatia2 tis. €25. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253324. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 5. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 7. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122215502
  3. 19. 3. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56145152

S.A.M.O. s. r. o. – tržby 133 tis. € – IČO 56145152