SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56309481

vanzvar, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trebišov · od 2024
IČO
56309481
DIČ
2122275529
Sídlo
Čsl. Armády 2909, 075 01 Trebišov
firmy v okolí

KonateľBc. Jozef Vaňo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

vanzvar, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebišov, v registri od 13. 6. 2024. Vo vedení firmy: Jozef Vaňo. V roku 2025 mala firma tržby 1,6 mil. € (+229,5 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať102. z 655 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 15. 7. 2024 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,6 mil. €
Za rok
+229 %
Od 2024
+229 %
01 mil.2 mil.2024—2025+229 %
  • Najlepší rok
    2025, +229 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    −2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    45,7 %
    −33,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,0 %
    −12,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,0 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby1 607 930 €488 043 €
Výsledok hospodárenia23 992 €18 554 €
Aktíva spolu219 047 €79 465 €
Vlastné imanie52 482 €23 554 €
Podané31. 3. 20267. 3. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
102. z 655 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122275529
platiteľ od 15. 7. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čsl. Armády 2909, 075 01 Trebišov
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 59823/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25110 Výroba kovových konštrukcií a ich častí
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trebišov.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
  • Zámočníctvood 2024
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kovových konštrukcií a ich častí — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025102. z 655
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba kovových konštrukcií a ich častí).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 7. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122275529
  3. 13. 6. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kovových konštrukcií a ich častí s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56309481

vanzvar, s.r.o. – tržby 1,6 mil. € – IČO 56309481