SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56349262

MIJO Komplet Stav s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štiavnik · od 2024
IČO
56349262
DIČ
2122279852
Sídlo
Višňové 1108, 013 55 Štiavnik
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MIJO Komplet Stav s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štiavnik, v registri od 21. 6. 2024. V roku 2025 mala firma tržby 364 tis. € (+280,2 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať327. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
364 tis. €
Za rok
+280 %
Od 2024
+280 %
0200 tis.400 tis.2024—2025+280 %
  • Najlepší rok
    2025, +280 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,4 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,0 %
    +34,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby364 416 €95 842 €
Výsledok hospodárenia6 736 €2 184 €
Aktíva spolu81 721 €13 890 €
Vlastné imanie13 920 €7 184 €
Podané30. 6. 202629. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
327. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122279852
platiteľ od 5. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňové 1108, 013 55 Štiavnik
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 6. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 85332/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štiavnik.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamyod 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2024
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2024
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 44 tis. € · posledná 28. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec Dolné KočkovceDodatok č. 1 k Zmluve o dielo uzavretej dňa 19. 06. 2026 podľa § 536 zákona č. 513/1991 Zb. (Obchodný zákonník) v znení neskorších predpisov—28. 7. 2026
  • Obec Dolné KočkovceZmluva o dielo—19. 6. 2026
  • Obec Dolné KočkovceZmluva o dielo39 tis. €5. 8. 2025
  • Obec Dolné KočkovceZMLUVA O DIELO č. 48/20244 tis. €17. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025327. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2025Zápis konečného užívateľa výhodJozef Mišejka
  3. 5. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2122279852
  4. 21. 6. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56349262

MIJO Komplet Stav s. r. o. – tržby 364 tis. € – IČO 56349262