SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56409206

P&P Group BA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2024

predtým Branch of life, s.r.o.

IČO
56409206
DIČ
2122306329
Sídlo
Pribišova 3031/13, 841 05 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľPeter Priwitzer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P&P Group BA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 10. 8. 2024. Vo vedení firmy: Peter Priwitzer. V roku 2025 mala firma tržby 154 tis. € a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2339. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 1. 9. 2024 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−7 tis. €
Za rok
strata
−8 tis.−5 tis.−3 tis.02024—2025strata
  • Stratové roky
    1 z 2
  • Najslabší rok
    2025, strata 7 tis. €

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -15,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    104,6 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby153 908 €—
Výsledok hospodárenia−7 166 €0 €
Aktíva spolu47 364 €5 000 €
Vlastné imanie−2 166 €5 000 €
Podané29. 6. 202626. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2339. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122306329
platiteľ od 1. 9. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribišova 3031/13, 841 05 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 8. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 183714/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Branch of life, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2024
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahyod 2024
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252339. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 12. 2024Zmena obchodného menaP&P Group BA s.r.o.predtým Branch of life, s.r.o.
  3. 3. 12. 2024Presun sídlaPribišova 3031/13 Bratislava - mestská časť Karlova Vespredtým Kukučínova 22 Banská Bystrica
  4. 3. 12. 2024Nový spoločníkPeter Priwitzer, podiel 100 %
  5. 26. 11. 2024Nový člen vedeniaPeter Priwitzer, konateľ
  6. 10. 8. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56409206

P&P Group BA s.r.o. – tržby 154 tis. € – IČO 56409206