SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56464321

ZENTRO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2024
IČO
56464321
DIČ
2122316812
Sídlo
Tománkova 3548/2A, 841 05 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľIng. Matúš Šebo+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZENTRO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 27. 8. 2024. Vo vedení firmy: Matúš Šebo a Eva Števková. V roku 2025 mala firma tržby 67 tis. € (+292,3 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1326. z 4 182 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 27. 11. 2025 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
67 tis. €
Za rok
+292 %
Od 2024
+292 %
025 tis.50 tis.75 tis.2024—2025+292 %
  • Najlepší rok
    2025, +292 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,5 %
    −1,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,1 %
    +21,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,8 %
    −31,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby67 288 €17 153 €
Výsledok hospodárenia9 102 €2 591 €
Aktíva spolu32 364 €37 539 €
Vlastné imanie16 564 €7 591 €
Podané6. 5. 202626. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1326. z 4 182 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122316812
platiteľ od 27. 11. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tománkova 3548/2A, 841 05 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 8. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 180991/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2024
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravyod 2024
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosťod 2024
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251326. z 4 182
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 2. 6. 2026Nový spoločníkDaniel Pavlusík, podiel 51 %
  2. 2. 6. 2026Nový spoločníkPhDr. Eva Števková, podiel 24,5 %
  3. 2. 6. 2026Nový spoločníkIng. Matúš Šebo, podiel 24,5 %
  4. 6. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 27. 11. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122316812
  6. 11. 12. 2024Nový člen vedeniaPhDr. Eva Števková, konateľ
  7. 27. 8. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56464321

ZENTRO s. r. o. – tržby 67 tis. € – IČO 56464321