SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56534892

TMT Industry s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čajkov · od 2024
IČO
56534892
DIČ
2122339395
Sídlo
Čajkov 307, 935 24 Čajkov
firmy v okolí

KonateľMatúš Trnkus

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TMT Industry s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čajkov, v registri od 2. 10. 2024. Vo vedení firmy: Matúš Trnkus. V roku 2025 mala firma tržby 134 tis. € (+637,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2643. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 2. 1. 2025 (§7a)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
134 tis. €
Za rok
×7,4
Od 2024
+637 %
050 tis.100 tis.150 tis.2024—2025×7,4
  • Najlepší rok
    2025, ×7,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,9 %
    −21,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    35,1 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,6 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,7 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby133 534 €18 115 €
Výsledok hospodárenia5 151 €4 506 €
Aktíva spolu22 810 €16 944 €
Vlastné imanie14 657 €9 506 €
Podané21. 3. 202627. 5. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2643. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2122339395
platiteľ od 2. 1. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čajkov 307, 935 24 Čajkov
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 10. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 64286/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čajkov.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 2024
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2024
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2024
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2024
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 2024
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252643. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 1. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122339395
  3. 2. 10. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56534892

TMT Industry s. r. o. – tržby 134 tis. € – IČO 56534892