SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56565402

Glanze s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2024

predtým Servise BuildClean, s. r. o.

IČO
56565402
DIČ
2122366081
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMariya Ruzharovska

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Glanze s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 8. 11. 2024. Vo vedení firmy: Mariya Ruzharovska. V roku 2025 mala firma tržby 172 tis. € a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať316. z 1 864 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
17 tis. €
Za rok
—
−10 tis.010 tis.20 tis.2024strata2025—
  • Stratové roky
    1 z 2
  • Najslabší rok
    2024, strata 340 €

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby171 524 €—
Výsledok hospodárenia16 797 €−340 €
Aktíva spolu57 587 €5 000 €
Vlastné imanie21 457 €4 660 €
Podané30. 6. 20263. 12. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
316. z 1 864 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122366081
platiteľ od 3. 12. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 11. 2024
1 rok na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 182800/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
81210 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Servise BuildClean, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2024
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2024
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
  • Čistiace a upratovacie službyod 2024
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025316. z 1 864
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

799 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 799.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 12. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122366081
  3. 10. 4. 2025Zmena obchodného menaGlanze s. r. o.predtým Servise BuildClean, s. r. o.
  4. 8. 11. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56565402

Glanze s. r. o. – tržby 172 tis. € – IČO 56565402