SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/56599064

BAŠO-MONT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2024
IČO
56599064
DIČ
2122360064
Sídlo
Petra Jilemnického 859/11, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľŠtefánia Vavrová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BAŠO-MONT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 5. 11. 2024. Vo vedení firmy: Štefánia Vavrová. V roku 2025 mala firma tržby 80 tis. € a zisk 559 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1410. z 2 869 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
80 tis. €
Za rok
×8,6
050 tis.100 tis.2024—2025×8,6
  • Najlepší rok
    2025, ×8,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,3 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024
Tržby79 790 €9 250 €
Výsledok hospodárenia559 €2 068 €
Aktíva spolu42 219 €7 606 €
Vlastné imanie2 627 €2 068 €
Podané29. 6. 202626. 6. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1410. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122360064
platiteľ od 15. 9. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Petra Jilemnického 859/11, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 11. 2024
2 roky na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 60758/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2024
  • Služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2024
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2024
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2024
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2024
  • Poskytovanie sociálnych služiebod 2024
  • Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a audituod 2024
  • Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných haváriíod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 9 tis. € · posledná 25. 11. 2024

Posledné zmluvy

  • Obec JenkovceZmluva o dielo na dodávku a montáž klimatizácie9 tis. €25. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251410. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2122360064
  3. 24. 5. 2025Nový spoločníkŠtefánia Vavrová, podiel 100 %
  4. 9. 5. 2025Nový člen vedeniaŠtefánia Vavrová, konateľ
  5. 5. 11. 2024Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/56599064

BAŠO-MONT s. r. o. – tržby 80 tis. € – IČO 56599064