SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/57288283

MALK construction, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2025
IČO
57288283
DIČ
2122667789
Sídlo
Dvory 1932, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľOndrej Brindzák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MALK construction, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 20. 11. 2025. Vo vedení firmy: Ondrej Brindzák. V roku 2025 mala firma tržby 207 tis. € a zisk 278 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať142. z 681 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Platiteľ od 7. 1. 2026 (§4)
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

1 rok z účtovných závierok

RÚZ

Zverejnená je jedna závierka za rok 2025: tržby 207 370 €, výsledok 278 €.

Celý výkaz a originály závierok
2025
Tržby207 370 €
Výsledok hospodárenia278 €
Aktíva spolu212 352 €
Vlastné imanie5 278 €
Podané11. 6. 2026
Nesedí číslo alebo chýba rok?
142. z 681 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 1 rok čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
74 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2122667789
platiteľ od 7. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dvory 1932, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 11. 2025
menej ako rok na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 56822/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4312 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2025
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2025
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2025
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2025
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2025
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2025
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4312), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025142. z 681
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 6. 2026Nový spoločníkOndrej Brindzák, podiel 100 %
  3. 15. 5. 2026Nový člen vedeniaOndrej Brindzák, konateľ
  4. 7. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2122667789
  5. 20. 11. 2025Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/57288283

MALK construction, s. r. o. – tržby 207 tis. € – IČO 57288283