SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/00616729

C O M T E L , spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 1991
IČO
00616729
DIČ
2020467548
Sídlo
J. Murgaša 1, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľIng. Jana Rapantová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

C O M T E L , spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 17. 10. 1991. Vo vedení firmy: Jana Rapantová. V roku 2025 mala firma tržby 688 tis. € (+187,2 %) a zisk 58 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať65. z 216 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
688 tis. €
Za rok
+187 %
Od 2013
+3721 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014×24,22015−57 %2016+39 %2017+7 %2018−19 %2019+10 %2020−30 %2021+134 %2022−20 %2023−3 %2024−24 %2025+187 %
  • Najlepší rok
    2014, ×24,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,5 %
    +6,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,9 %
    +29,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,1 %
    +8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,2 %
    +3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby687 719 €239 477 €313 770 €325 065 €405 050 €173 308 €246 076 €224 666 €278 252 €261 186 €187 484 €435 468 €17 998 €
Výsledok hospodárenia58 425 €5 062 €13 096 €874 €2 792 €763 €2 054 €1 030 €2 897 €9 319 €337 €2 115 €380 €
Aktíva spolu579 369 €341 874 €475 850 €411 713 €482 043 €403 403 €380 415 €367 125 €378 760 €245 364 €180 876 €113 236 €121 134 €
Vlastné imanie172 525 €114 100 €109 038 €95 941 €95 067 €92 275 €39 512 €37 458 €36 428 €23 174 €13 854 €13 517 €11 402 €
Podané26. 3. 202627. 6. 202528. 6. 202424. 3. 20233. 2. 202229. 3. 202111. 3. 202026. 3. 201913. 3. 201813. 2. 201716. 3. 20164. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
65. z 216 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020467548
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Murgaša 1, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 10. 1991
35 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 1837/R
Základné imanie
10 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • - veľkoob. s rozlič. tov. mimo tov. vyžadujúceho zvláštne povol.od 1992
  • - maloob. s rozlič. tov. mimo tov. vyžadujúceho zvláštne povolenieod 1992
  • - dodávky, poradenské služby a montáž výpočtovej technikyod 1992
  • - poskytovanie, tvorba, úprava a predaj softwaruod 1992
  • - podnikateľské poradenstvood 1992
  • - opravy, montáž a dodávka telekomunikačných zariadení - PO JTSod 1992
  • prevádzkovanie technickej službyod 2011
  • výskum a vývoj v oblasti meracej a regulačnej technikyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 511 tis. € · posledná 19. 11. 2024

Posledné zmluvy

  • Dom kultúry KaniankaZmluva o vykonaní pravidelných kontrol funkčnosti, odborných skúšok a odborných prehliadok a servisu EPS—19. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202565. z 216
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia priemyselných strojov a prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 10. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jana Rapantová
  3. 18. 10. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Jana Rapantová
  4. 11. 3. 2020Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jana Rapantová
  5. 12. 3. 2019Presun sídlaJ. Murgaša 1 Prievidzapredtým 367 Opatovce nad Nitrou
  6. 10. 4. 2014Nový spoločníkIng. Jana Rapantová, podiel 100 %
  7. 21. 9. 2011Presun sídla367 Opatovce nad Nitroupredtým T. Vansovej 28/18 Prievidza
  8. 26. 1. 1999Nový člen vedeniaIng. Jana Rapantová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/00616729

C O M T E L , spol. s r.o. – tržby 688 tis. € – IČO 00616729