SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52044131

G-SYSTEMS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2018
IČO
52044131
DIČ
2120877649
Sídlo
Závodská cesta 2963/4, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľJozef Gürtler

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G-SYSTEMS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 21. 11. 2018. Vo vedení firmy: Jozef Gürtler. V roku 2025 mala firma tržby 668 tis. € (+24,8 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať67. z 216 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
668 tis. €
Za rok
+25 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2018—2019×16,42020+97 %2021+12 %2022+77 %2023+88 %2024+1 %2025+25 %
  • Najlepší rok
    2019, ×16,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,7 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,8 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,7 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby667 632 €534 843 €530 591 €282 346 €159 473 €142 834 €72 340 €4 416 €
Výsledok hospodárenia23 629 €18 300 €4 406 €1 593 €1 796 €766 €917 €924 €
Aktíva spolu184 966 €173 919 €84 712 €57 127 €7 352 €46 529 €20 343 €3 853 €
Vlastné imanie172 500 €153 277 €9 406 €1 593 €1 796 €8 266 €5 917 €2 924 €
Podané11. 8. 202628. 3. 202526. 6. 202418. 3. 202329. 3. 202230. 3. 20219. 6. 202119. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
67. z 216 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120877649
platiteľ od 17. 12. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Závodská cesta 2963/4, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 11. 2018
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 71208/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Inštaláciu elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätieod 2018
  • Montáž, rekonštrukciu, údržbu nevyhradených technických zariadeníod 2018
  • Projektovanie, montáž, opravu, revíziu a údržbu telekomunikačných zariadeníod 2018
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2018
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
18 zmlúv
spolu 512 tis. € · posledná 28. 4. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202567. z 216
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia priemyselných strojov a prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 8. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Dominika Brozová
  3. 16. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodJozef Gürtler
  4. 21. 11. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52044131

G-SYSTEMS, s.r.o. – tržby 668 tis. € – IČO 52044131