SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/00634794

Nokia Slovakia, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1991

predtým Alcatel Slovakia, a.s. a 4 ďalšie názvy

IČO
00634794
DIČ
2020428377
Sídlo
Mlynské nivy 55, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

PredstavenstvoBalázs Kökény+ 2 ďalšie osoby

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Nokia Slovakia, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 8. 7. 1991. Vo vedení firmy: Balázs Kökény, Jerko Živković a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 39 mil. € (−12,6 %) a zisk 829 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
39 mil. €
Za rok
−13 %
Od 2013
+3 %
020 mil.40 mil.60 mil.2013—2014+15 %2015−5 %2016−13 %2017−18 %2018+10 %2019+51 %2020+13 %2021−39 %2022+32 %2023−6 %2024+5 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,3 %
  • Najlepší rok
    2019, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,2 %
    −3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,3 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby38 963 312 €44 567 842 €42 256 087 €44 967 094 €34 025 431 €55 800 766 €49 443 534 €32 716 465 €29 653 080 €35 962 345 €41 520 577 €43 487 064 €37 792 761 €
Výsledok hospodárenia829 423 €1 753 912 €2 427 250 €987 860 €−647 924 €−306 095 €2 846 525 €1 615 527 €1 219 748 €1 520 213 €1 445 137 €1 708 054 €1 344 875 €
Aktíva spolu36 057 494 €37 709 136 €37 479 697 €42 853 096 €33 605 570 €37 182 527 €40 622 417 €30 216 261 €23 715 273 €28 427 195 €32 685 289 €31 849 392 €—
Vlastné imanie25 523 888 €26 448 377 €27 121 715 €25 751 045 €24 763 185 €24 388 370 €25 592 465 €22 745 940 €14 563 736 €16 777 759 €15 257 546 €15 520 463 €—
Podané30. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202130. 6. 202028. 6. 201925. 6. 201822. 6. 201730. 6. 201629. 6. 20158. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 216 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020428377
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

9 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV5do 2018–2021

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynské nivy 55, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 7. 1991
35 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 4951/B
Základné imanie
11 119 990 €
Veľkosť
150 – 199 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
097900BIEY0000152676
ACTIVE
Predchádzajúce názvy
Alcatel-Lucent Slovakia a.s. · Alcatel SEL TLH, a.s. · Alcatel Slovakia a.s. · ALCATEL SEL TLH, a.s. · Alcatel Slovakia, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností · 6 ukončených činností

  • - montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete,od 1997
  • - montáž a opravy telekomunikačných zariadení pripojených k jednotnej telekomunikačnej sietiod 1997
  • - vývoj, výroba a údržba počítačových programov pre telekomunikácie v zmysle autorského zákona,od 1998
  • - výroba, montáž a opravy vyhradených elektrických zariadení,od 1998
  • - nákup a predaj telekomunikačných zariadení,od 1998
  • - organizovanie a poriadanie školení v oblasti prevádzkovania a údržby telekomunikačných zariadení,od 1998
  • - výroba telekomunikačných zariadení,od 1998
  • - projektovanie a montáž, servis a meranie analógových a digitálnych systémov prenosu signálov,od 1999
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 1,9 mil. € · posledná 8. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251. z 216
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia priemyselných strojov a prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

41 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 41.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 27 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 12. 2025Nový člen vedeniaIng. Aleš Voženílek, predstavenstvo
  3. 3. 11. 2025Nový člen vedeniaBalázs Kökény, predstavenstvo
  4. 3. 11. 2025Nový člen vedeniaJerko Živković, predstavenstvo
  5. 1. 10. 2024Presun sídlaMlynské nivy 55 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Prievozská 4/A Bratislava
  6. 3. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodBalázs Kökény
  7. 3. 3. 2021Zápis konečného užívateľa výhodJerko Živković
  8. 2. 3. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodDr. Balázs Pelyhe
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/00634794

Nokia Slovakia, a.s. – tržby 39,0 mil. € – IČO 00634794