SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31356753

TECHNOMILK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993
IČO
31356753
DIČ
2020324944
Sídlo
Seberíniho 1, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Šťastný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TECHNOMILK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 10. 8. 1993. Vo vedení firmy: Pavol Šťastný. V roku 2025 mala firma tržby 3,3 mil. € (+80,6 %) a zisk 1,3 mil. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať26. z 216 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,3 mil. €
Za rok
+81 %
Od 2013
+267 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+47 %2015+133 %2016−52 %2017+23 %2018+4 %2019+54 %2020−48 %2021−8 %2022−2 %2023+265 %2024−63 %2025+81 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,4 %
  • Najlepší rok
    2023, +265 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    38,3 %
    +18,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    66,9 %
    +36,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    43,3 %
    +32,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,3 %
    −28,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 287 477 €1 820 021 €4 940 013 €1 354 307 €1 382 924 €1 508 870 €2 896 039 €1 883 535 €1 809 034 €1 470 448 €3 066 753 €1 317 207 €896 645 €
Výsledok hospodárenia1 259 490 €357 200 €165 516 €149 994 €53 712 €62 843 €140 232 €22 902 €61 105 €100 838 €48 386 €607 €710 €
Aktíva spolu2 908 948 €3 290 540 €3 594 311 €2 781 516 €1 691 385 €1 519 430 €1 475 535 €2 305 040 €1 339 329 €687 732 €1 101 422 €434 280 €316 227 €
Vlastné imanie1 881 900 €1 176 748 €1 040 164 €877 642 €729 360 €676 491 €613 648 €475 417 €452 515 €391 410 €296 321 €248 842 €250 245 €
Podané23. 6. 202628. 6. 202526. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202028. 6. 201928. 6. 201830. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
26. z 216 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
364 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020324944
platiteľ od 1. 10. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2020
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Seberíniho 1, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 8. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 5617/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
33200 Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • nákup a predaj tovarov v rozsahu voľnej živnosti,od 1993
  • montážna, servisná a poradenská činnosť v uvedenej oblasti,od 1993
  • nákup a predaj strojov a zariadení pre chemický, potravinársky a spotrebný priemysel,od 1993
  • výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2021
  • výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inštalácia priemyselných strojov a prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202526. z 216
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inštalácia priemyselných strojov a prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

57 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 57.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 5. 2020Presun sídlaSeberíniho 1 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Nevädzova 5 Bratislava
  3. 9. 3. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodJán Švihran
  4. 8. 1. 2020Nový spoločníkPavol Šťastný, podiel 100 %
  5. 2. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavol Šťastný
  6. 2. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJán Švihran
  7. 1. 8. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Pavol Šťastný
  8. 1. 8. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJán Švihran
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inštalácia priemyselných strojov a prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31356753

TECHNOMILK s.r.o. – tržby 3,3 mil. € – IČO 31356753