SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/30999529

RALLY, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sládkovičovo · od 1991

predtým RALLY - obchodná spoločnosť, spol. s r. o.

IČO
30999529
DIČ
2020372706
Sídlo
Fučíkova 133, 925 21 Sládkovičovo
firmy v okolí

KonateľMgr. Edita Frantová

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RALLY, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sládkovičovo, v registri od 21. 11. 1991. Vo vedení firmy: Edita Frantová. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2965. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
+52 %
Od 2014
−76 %
020 tis.40 tis.60 tis.2014—2015−2 %2016−19 %2017−27 %2018−7 %2019−7 %2020−5 %2021−2 %2022+3 %2023−24 %2024−56 %2025+52 %
  • Najlepší rok
    2025, +52 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -8,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -2,0 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    291,5 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 363 €7 500 €17 237 €22 754 €21 991 €22 330 €23 561 €25 310 €27 294 €37 583 €46 146 €46 876 €—
Výsledok hospodárenia−1 014 €−2 759 €−17 981 €−13 041 €−13 926 €−10 608 €−15 235 €−11 551 €−21 315 €−12 381 €−4 006 €−4 791 €−2 960 €
Aktíva spolu50 107 €46 656 €45 086 €48 763 €55 401 €57 960 €57 737 €65 358 €68 900 €81 559 €106 821 €101 734 €146 382 €
Vlastné imanie−95 957 €−94 943 €−92 184 €−74 202 €−61 161 €−47 235 €−36 627 €−21 391 €−9 840 €11 475 €23 856 €27 861 €80 764 €
Podané4. 3. 202611. 2. 202514. 2. 20243. 2. 202323. 2. 202224. 2. 202124. 2. 202021. 2. 201925. 2. 201813. 2. 201722. 2. 201610. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2965. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020372706
platiteľ od 1. 1. 1993
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fučíkova 133, 925 21 Sládkovičovo
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 11. 1991
34 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 1964/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
RALLY - obchodná spoločnosť, spol. s r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sládkovičovo.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností · 9 ukončených činností

  • leasing motorových vozidielod 1993
  • reklamná a propagačná činnosťod 1993
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 15. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252965. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 7. 2015Nový spoločníkMgr. Edita Frantová, podiel 100 %
  3. 14. 3. 2003Zmena obchodného menaRALLY, spol. s r.o.predtým RALLY - obchodná spoločnosť, spol. s r. o.
  4. 19. 4. 1996Nový člen vedeniaEdita Frantová, konateľ
  5. 19. 2. 1993Presun sídlaFučíkova 133 Sládkovičovopredtým Fučíkova ul. Sládkovičovo
  6. 1. 1. 1993Registrácia za platiteľa DPHSK2020372706
  7. 21. 11. 1991Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/30999529

RALLY, spol. s r.o. – tržby 11 tis. € – IČO 30999529