SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31360394

MATADORFIX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1993

predtým MATAFIX, s.r.o.

IČO
31360394
DIČ
2020352785
Sídlo
Kopčianska cesta 24, 852 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Julius Šiška

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MATADORFIX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 10. 1993. Vo vedení firmy: Julius Šiška. V roku 2025 mala firma tržby 193 tis. € (−8,3 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať668. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
193 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2014
−59 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+9 %2016−6 %2017+3 %2018+2 %2019−16 %2020−17 %2021+2 %2022−17 %2023−12 %2024−22 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +9 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,4 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,6 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby192 506 €209 929 €269 073 €304 610 €365 480 €358 804 €430 328 €509 397 €500 234 €485 204 €515 785 €473 828 €—
Výsledok hospodárenia1 043 €1 308 €8 314 €10 572 €9 305 €14 889 €16 222 €41 195 €42 518 €40 832 €48 043 €40 723 €42 045 €
Aktíva spolu269 571 €271 696 €275 469 €271 235 €264 999 €296 986 €280 568 €323 260 €297 527 €301 222 €441 761 €397 234 €360 499 €
Vlastné imanie254 367 €254 423 €253 115 €244 801 €234 228 €267 229 €241 145 €281 754 €267 441 €265 755 €266 039 €367 996 €327 273 €
Podané3. 3. 20261. 3. 202518. 3. 202416. 3. 202326. 2. 202210. 3. 202114. 2. 202012. 3. 20198. 3. 20189. 3. 201719. 3. 201626. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
668. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020352785
platiteľ od 1. 5. 1994
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska cesta 24, 852 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 10. 1993
33 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 5939/B
Základné imanie
201 686 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MATAFIX, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • servis vlastných základných prostriedkov, vykonávanie údržby a opráv vlastných strojov,od 1993
  • technicko-inžinierska činnosť v oblasti rozvoja inovácií gumárenských výrob,od 1993
  • obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti v tuzemsku a v zahraničí,od 1993
  • výroba potieraných textilov a tmelov,od 1993
  • výroba lepidiel a náterových hmôt,od 1993
  • vodorovné značenie komunikácií,od 1996
  • natieranie kovových konštrukcií,od 1998
  • zámočníctvo,od 1998
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 120 tis. € · posledná 16. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Verejnoprospešné služby Ružinov, príspevková organizáciaRámcová kúpna zmluva na dodávku Farieb na dopravné značenie č. 165/202627 tis. €16. 4. 2026
  • Verejnoprospešné služby Ružinov, p.o. Rámcová kúpna zmluva na dodávku čiernej farby na vodorovné dopravné značenie č. 120/202410 tis. €5. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025668. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 10. 2022Nový spoločníkIng. Julius Šiška, podiel 100 %
  3. 15. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Julius Šiška
  4. 14. 6. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Julius Šiška
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Julius Šiška
  6. 19. 3. 2009Nový člen vedeniaIng. Julius Šiška, konateľ
  7. 30. 6. 2003Presun sídlaKopčianska cesta 24 Bratislavapredtým Kopčianska cesta 22 Bratislava
  8. 15. 2. 1995Zmena obchodného menaMATADORFIX s.r.o.predtým MATAFIX, s.r.o.
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31360394

MATADORFIX s.r.o. – tržby 193 tis. € – IČO 31360394