SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/31696643

HYBRID PV WIND s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 1994

predtým ANN, export-import, s.r.o.

IČO
31696643
DIČ
2020543712
Sídlo
Švábska 16, 080 05 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Makó

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HYBRID PV WIND s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 26. 9. 1994. Vo vedení firmy: Michal Makó. V roku 2025 mala firma tržby 14 tis. € (−62,3 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať419. z 462 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
14 tis. €
Za rok
−62 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015+122 %2016+40 %2017+4 %2018+30 %2019+51 %2020−37 %2021−31 %2022+46 %2023+30 %2024−26 %2025−62 %
  • Najlepší rok
    2015, +122 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,0 %
    −22,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,4 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,4 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,6 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby13 610 €36 081 €49 082 €37 900 €26 000 €37 950 €60 520 €40 034 €30 889 €29 814 €21 330 €9 600 €
Výsledok hospodárenia−1 775 €3 539 €21 144 €28 037 €15 988 €21 418 €34 691 €−2 264 €8 053 €−14 121 €−8 883 €−10 421 €
Aktíva spolu131 424 €133 665 €133 187 €113 107 €84 060 €68 889 €47 904 €32 760 €30 859 €46 731 €3 686 €11 009 €
Vlastné imanie130 611 €132 386 €128 847 €107 703 €79 666 €63 678 €42 261 €7 569 €−25 372 €−33 425 €−19 305 €−10 421 €
Podané12. 3. 202614. 3. 202525. 3. 20241. 6. 202328. 4. 202231. 5. 202118. 6. 202020. 3. 201914. 3. 201825. 5. 20176. 4. 201627. 5. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
419. z 462 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2020543712
platiteľ od 19. 6. 2015
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Švábska 16, 080 05 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 9. 1994
32 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 1947/P
Základné imanie
6 780 €
Hlavná činnosť
10710 Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ANN, export-import, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • - obchodná činnosť: zvieratá, rastlinné a živočíšne produkty, potravinárske výrobky, drogériový tovar, kozmetika, zdravotnícke potreby, kožiarské výrobky, textil, obuv, odevy, keramika, drobný tovar, výrobky zo skla, výrobky z dreva, vlákniny, celulózy, papiera, stroje, prístroje, elektrické zariadenia, meracie a kontrólne prístroje, hudobné nástroje, fotografické prístroje, hodinárske výrobky, dopravné zariadenia a náhradné diely, nábytok, hračky, športové potreby, plasty, výrobky z plastov, papier, lepenka, kameň, sádra, cement a výrobky z nich, nerastné suroviny, kaučuk, azbest, kovy a výrobky z nich, montované stavby, svietidlá, reklamné lampy, stavebný materiál, spotrebný a priemyselný tovar, potravinársky tovar, nápoje, tabak a tabakové výrobkyod 1994
  • - sprostredkovanie obchodu a služiebod 1994
  • - reklamná a propagačná činnosťod 1994
  • - výroba pekárenských a cukrárenských výrobkovod 1994
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2014
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2014
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2014
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10710), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025419. z 462
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 7. 2022Nový spoločníkIng. Michal Makó, podiel 100 %
  3. 19. 6. 2015Registrácia za platiteľa DPHSK2020543712
  4. 10. 5. 2014Zmena obchodného menaHYBRID PV WIND s.r.o.predtým ANN, export-import, s.r.o.
  5. 24. 4. 2014Nový člen vedeniaIng. Michal Makó, konateľ
  6. 26. 9. 1994Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/31696643

HYBRID PV WIND s.r.o. – tržby 14 tis. € – IČO 31696643