SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/34152121

1st UNISPO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 1996

predtým EUROFIN Group, spol. s r.o.

IČO
34152121
DIČ
2020977200
Sídlo
Novozámocká 678/185, 949 05 Nitra
firmy v okolí

KonateľMgr. Róbert Sachs+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

1st UNISPO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 11. 12. 1996. Vo vedení firmy: Róbert Sachs a Oľga Sachsová. V roku 2025 mala firma tržby 556 tis. € (−62,9 %) a zisk 845 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať802. z 3 440 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
556 tis. €
Za rok
−63 %
Od 2013
−72 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−60 %2015−2 %2016+1 %2017−1 %2018+1 %2019−28 %2020+27 %2021−14 %2022+9 %2023−13 %2024+154 %2025−63 %
  • Priemerný rast ročne
    −10,2 %
  • Najlepší rok
    2024, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,2 %
    −22,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby555 584 €1 495 565 €588 599 €678 460 €620 053 €722 232 €570 642 €790 632 €781 263 €788 505 €783 583 €795 766 €2 010 877 €
Výsledok hospodárenia845 €96 366 €33 126 €11 237 €11 093 €8 233 €1 397 €−366 €6 699 €13 850 €7 627 €7 055 €334 €
Aktíva spolu873 561 €896 487 €825 871 €761 255 €728 862 €620 097 €400 409 €359 478 €316 745 €297 113 €276 017 €217 561 €224 485 €
Vlastné imanie418 729 €417 884 €321 518 €288 392 €257 155 €196 062 €132 829 €96 432 €76 799 €70 100 €36 249 €28 622 €21 567 €
Podané10. 3. 20267. 4. 202522. 2. 202429. 3. 20233. 3. 202215. 3. 202124. 3. 202012. 2. 20196. 6. 201813. 6. 201720. 6. 201625. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
802. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020977200
platiteľ od 15. 5. 2004
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Novozámocká 678/185, 949 05 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 1996
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 2709/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EUROFIN Group, spol. s r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • - prenájom motorových vozidielod 1996
  • - vydávanie novínod 1996
  • - prenájom nehnuteľností vrátane bytového hospodárstvaod 1996
  • - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktuod 1996
  • - činnosti realitnej kancelárieod 1996
  • - faktoring a forfaitingod 1996
  • - leasing spojený s financovanímod 1996
  • - kúpa a predaj nehnuteľnostíod 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 11 tis. € · posledná 15. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ POUKÁŽKY A UŽÍVANÍ ZARIADENIA11 tis. €15. 9. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025802. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 13 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 3. 2021Nový spoločníkOľga Sachsová, podiel 50 %
  3. 12. 3. 2021Nový spoločníkRóbert Sachs, podiel 50 %
  4. 25. 2. 2021Nový člen vedeniaOľga Sachsová, konateľ
  5. 1. 12. 2020Presun sídlaNovozámocká 678/185 Nitrapredtým Jelenecká 11 Nitra
  6. 10. 12. 2013Presun sídlaJelenecká 11 Nitrapredtým Hattalova 19 Nitra
  7. 1. 2. 2009Nový člen vedeniaMgr. Róbert Sachs, konateľ
  8. 22. 12. 2006Presun sídlaHattalova 19 Nitrapredtým Bratislavská 9/5 Nitra
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/34152121

1st UNISPO, s.r.o. – tržby 556 tis. € – IČO 34152121