SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35701145

L.B.L. Bratislava spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996
IČO
35701145
DIČ
2020356415
Sídlo
Landererova 8, 811 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Ľuboš Dobšovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

L.B.L. Bratislava spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 22. 10. 1996. Vo vedení firmy: Ľuboš Dobšovič. V roku 2025 mala firma tržby 28 tis. € (−42,5 %) a stratu 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5769. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
28 tis. €
Za rok
−42 %
Od 2014
−86 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−79 %2016−34 %2017+70 %2018+52 %2019+59 %2020−31 %2021−70 %2022+12 %2023+269 %2024−49 %2025−42 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,3 %
  • Najlepší rok
    2023, +269 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -66,2 %
    −24,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -175,3 %
    −106,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -55,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,6 %
    +48,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby28 200 €49 002 €96 430 €26 160 €23 292 €76 946 €112 000 €70 438 €46 200 €27 101 €41 176 €198 625 €—
Výsledok hospodárenia−18 656 €−20 241 €19 126 €−17 336 €−27 517 €16 330 €20 507 €11 955 €12 002 €−13 075 €−20 841 €66 710 €−17 369 €
Aktíva spolu33 930 €36 589 €64 563 €55 857 €65 488 €95 641 €87 544 €56 270 €53 637 €47 398 €58 267 €103 653 €220 657 €
Vlastné imanie10 643 €29 299 €51 690 €37 941 €55 277 €82 794 €66 464 €45 957 €47 709 €41 522 €54 597 €75 438 €8 728 €
Podané2. 2. 20266. 3. 202513. 3. 202411. 2. 202316. 2. 20221. 3. 202116. 3. 202026. 2. 201916. 2. 201820. 3. 20177. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5769. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020356415
platiteľ od 1. 1. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Landererova 8, 811 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 11980/B
Základné imanie
20 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 5 ukončených činností

  • činnosť stavebného dozoru- pozemné stavby,od 1996
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • inžinierska činnosť v stavebníctve,od 1996
  • spracovanie rozpočtov a cenových kalkulácií,od 1996
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb,od 1996
  • poradenská činnosť v stavebníctve,od 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 26 tis. € · posledná 29. 11. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255769. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 2. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 2. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2017Presun sídlaLandererova 8 Bratislavapredtým Gogoľova 18 Bratislava
  3. 12. 8. 2009Nový spoločníkIng. Ľuboš Dobšovič, podiel 100 %
  4. 1. 1. 1997Registrácia za platiteľa DPHSK2020356415
  5. 22. 10. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35701145

L.B.L. Bratislava spol. s r.o. – tržby 28 tis. € – IČO 35701145