SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35701196

INGSMAT-SOFTWARE spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1996
IČO
35701196
DIČ
2020356338
Sídlo
Rybničná 40, 835 54 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Šmatlík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INGSMAT-SOFTWARE spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 10. 1996. Vo vedení firmy: Juraj Šmatlík a Ladislav Szántó. V roku 2025 mala firma tržby 221 tis. € a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať386. z 2 205 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
221 tis. €
Za rok
×27
Od 2013
−27 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+1 %2015−16 %2016−34 %2017+37 %2018+25 %2019−96 %2020+183 %2021×8,12022−100 %2023×10,52024+122 %2025×27
  • Priemerný rast ročne
    −2,5 %
  • Najlepší rok
    2025, ×27

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,5 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    108,4 %
    −0,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby220 938 €8 180 €3 680 €350 €272 368 €33 800 €11 925 €287 918 €230 780 €168 419 €254 646 €304 667 €300 799 €
Výsledok hospodárenia1 152 €−5 554 €−6 711 €−26 874 €−16 533 €−2 804 €12 297 €33 448 €−34 624 €−48 640 €1 156 €4 420 €3 799 €
Aktíva spolu222 006 €228 575 €239 546 €240 559 €297 094 €524 968 €532 592 €393 740 €321 533 €350 553 €398 112 €416 520 €444 808 €
Vlastné imanie−18 685 €−19 836 €−14 282 €−7 571 €19 303 €35 836 €38 640 €26 342 €−7 105 €27 518 €76 158 €75 002 €80 582 €
Podané16. 3. 202611. 3. 202522. 3. 202421. 3. 20238. 3. 202226. 3. 202124. 3. 202029. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201631. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
386. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020356338
platiteľ od 1. 11. 1996
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rybničná 40, 835 54 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 1996
30 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 11985/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • výroba, montáž a opravy výrobkov a zariadení spotrebnej elektroniky,od 1996
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotreboteľovi v rozsahu voľnej živnosti,od 1996
  • poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky,od 1996
  • poskytovanie software,od 1996
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025386. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

53 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 53.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 1. 2023Nový spoločníkIng. Juraj Šmatlík, podiel 70 %
  3. 11. 12. 2022Nový spoločníkIng. Ladislav Szánto, podiel 30 %
  4. 23. 8. 2022Nový člen vedeniaIng. Ladislav Szántó, konateľ
  5. 7. 10. 2010Presun sídlaRybničná 40 Bratislavapredtým Ševčenkova 29 Bratislava
  6. 23. 10. 1996Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35701196

INGSMAT-SOFTWARE spol. s r.o. – tržby 221 tis. € – IČO 35701196