SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35744740

boneheadz, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Bratislava · od 1998

predtým INTEGRATOR, a.s.

IČO
35744740
DIČ
2020229981
Sídlo
Račianska 124, 831 54 Bratislava
firmy v okolí

PredstavenstvoIng. Michal Láznička+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

boneheadz, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 4. 1998. Vo vedení firmy: Michal Láznička a Ladislav Hodinka. V roku 2025 mala firma tržby 477 tis. € (−28,2 %) a stratu 79 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať32. z 134 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
477 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2013
−84 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014−26 %2015−23 %2016−59 %2017+39 %2018+9 %2019+53 %2020+10 %2021−78 %2022+76 %2023−53 %2024+114 %2025−28 %
  • Priemerný rast ročne
    −14,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -16,6 %
    −17,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -25,6 %
    −28,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    121,5 %
    +25,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby477 136 €664 229 €310 567 €663 298 €376 261 €1 737 782 €1 573 946 €1 031 416 €943 978 €677 314 €1 669 394 €2 178 169 €2 924 597 €
Výsledok hospodárenia−79 082 €8 102 €−15 953 €55 963 €−194 703 €−40 231 €104 460 €26 823 €27 376 €−56 679 €106 700 €−71 617 €184 597 €
Aktíva spolu308 604 €343 669 €334 413 €285 412 €310 797 €520 762 €982 013 €925 858 €289 865 €327 331 €363 148 €849 054 €1 160 817 €
Vlastné imanie−66 356 €12 726 €4 623 €20 576 €−35 476 €159 227 €199 459 €94 999 €118 386 €91 010 €324 852 €218 152 €289 770 €
Podané26. 6. 202628. 3. 202526. 3. 202428. 3. 20238. 2. 202228. 3. 202125. 6. 202010. 6. 201928. 3. 201816. 3. 201725. 4. 201625. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
32. z 134 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020229981
platiteľ od 1. 2. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 124, 831 54 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 4. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sa, vložka 1716/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27110 Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
INTEGRATOR, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 4 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • prenájom priemyselného tovaru,od 1998
  • sprostredkovateľská činnosť,od 1998
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 1998
  • poskytovanie software,od 1998
  • poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky a kancelárskych systémov,od 1998
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • počítačové služby,od 2017
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 1,7 mil. € · posledná 28. 11. 2025
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 341 tis. € · posledný 13. 6. 2017

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202532. z 134
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 16 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Hodinka
  3. 27. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Michal Láznička
  4. 26. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Hodinka
  5. 26. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Michal Láznička
  6. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Hodinka
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Michal Láznička
  8. 10. 6. 2014Presun sídlaRačianska 124 Bratislavapredtým Kutuzovova 11 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35744740

boneheadz, a.s. – tržby 477 tis. € – IČO 35744740