SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50009320

FilmStor s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2015
IČO
50009320
DIČ
2120142398
Sídlo
Račianska 124, 831 54 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľIng. Ladislav Hodinka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FilmStor s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 16. 10. 2015. Vo vedení firmy: Ladislav Hodinka. V roku 2025 mala firma tržby 745 € (−99,5 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1621. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
745 €
Za rok
−99 %
0100 tis.200 tis.2016—2017×122018+281 %2020−95 %2021+249 %2022×7,42023+152 %2024−27 %2025−99 %
  • Najlepší rok
    2017, ×12

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -74,4 %
    −186,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,7 %
    +33,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby745 €141 834 €195 199 €77 530 €10 468 €3 000 €—61 759 €16 191 €1 350 €—
Výsledok hospodárenia−15 193 €41 144 €−18 581 €−204 180 €−106 283 €−14 687 €−21 354 €−22 687 €−14 517 €−20 809 €−1 812 €
Aktíva spolu20 427 €36 720 €241 675 €110 029 €68 489 €56 504 €64 050 €80 979 €139 020 €91 208 €41 144 €
Vlastné imanie3 536 €18 729 €−139 836 €−217 255 €−40 464 €−85 867 €−71 179 €−49 825 €−27 138 €−12 621 €8 188 €
Podané30. 3. 202628. 3. 202512. 6. 202428. 3. 20238. 2. 202224. 2. 202112. 3. 202027. 3. 201921. 3. 201810. 3. 201722. 3. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1621. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120142398
platiteľ od 1. 2. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV6do 2017–2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 124, 831 54 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 10. 2015
11 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 106893/B
Základné imanie
20 000 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2015
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2015
  • prenájom hnuteľných vecíod 2015
  • reklamné a marketingové službyod 2015
  • administratívne službyod 2015
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2015
  • verejné obstarávanieod 2015
  • ukladanie a ochrana digitálnych dátod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 16 tis. € · posledná 4. 12. 2023

Posledné zmluvy

  • Výskumná agentúraZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI4 tis. €4. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251621. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 21 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ladislav Hodinka
  3. 29. 1. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Michal Láznička
  4. 1. 3. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Michal Láznička
  5. 28. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Csöbönyei
  6. 28. 2. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Branislav Gvoždiak
  7. 19. 11. 2024Nový spoločníkboneheadz, a.s., podiel 100 %
  8. 15. 9. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Tomáš Csöbönyei
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50009320

FilmStor s.r.o. – tržby 745 € – IČO 50009320