SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35828374

POREKO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35828374
DIČ
2021611053
Sídlo
Sedmokrásková 2, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľLýdia Kublihová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

POREKO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 1. 2002. Vo vedení firmy: Lýdia Kublihová. V roku 2025 mala firma tržby 163 tis. € (−4,3 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať896. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
163 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2015
+48 %
0100 tis.200 tis.2015—2016+14 %2017+34 %2018−13 %2019−14 %2020+12 %2021+7 %2022−35 %2023+74 %2024+0 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +74 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,1 %
    −5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    16,6 %
    −8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,8 %
    −7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,0 %
    −1,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby163 491 €170 863 €170 594 €97 793 €149 561 €140 095 €125 588 €146 498 €167 816 €125 350 €110 287 €—
Výsledok hospodárenia44 322 €55 952 €41 441 €3 450 €23 178 €22 098 €20 385 €22 602 €5 946 €3 582 €5 073 €6 321 €
Aktíva spolu280 257 €237 899 €183 034 €149 527 €164 809 €117 135 €127 370 €125 324 €128 020 €99 036 €65 301 €46 810 €
Vlastné imanie266 269 €221 947 €165 996 €124 554 €121 104 €97 927 €75 828 €55 443 €32 841 €20 894 €17 313 €18 561 €
Podané26. 11. 202523. 9. 202427. 12. 202328. 9. 202227. 8. 202128. 12. 202026. 9. 20195. 12. 201826. 9. 201729. 9. 201629. 9. 201525. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
896. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021611053
platiteľ od 1. 2. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sedmokrásková 2, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 25744/B
Základné imanie
8 750 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • automatizované spracovanie dát,od 2001
  • poskytovanie softwaru - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2001
  • tvorba a návrh internetových stránok - web design,od 2001
  • prieskum trhu,od 2001
  • administratívne a kancelárske služby,od 2001
  • vedenie účtovníctva,od 2001
  • organizovanie školení, prednášok, kurzov a seminárov,od 2001
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025896. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 11. 2025 · 5 záznamov

  1. 26. 11. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 5. 2022Nový člen vedeniaLýdia Kublihová, konateľ
  3. 1. 6. 2018Nový spoločníkLýdia Kublihová, podiel 100 %
  4. 1. 2. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2021611053
  5. 1. 1. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35828374

POREKO, s.r.o. – tržby 163 tis. € – IČO 35828374