SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35835206

PDAwin s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002
IČO
35835206
DIČ
2020287060
Sídlo
Palisády 44, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRNDr. Dušan Bjel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PDAwin s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 4. 2002. Vo vedení firmy: Dušan Bjel. V roku 2025 mala firma tržby 57 tis. € (−83,5 %) a stratu 80 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať78. z 107 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
57 tis. €
Za rok
−84 %
Od 2014
−79 %
02 mil.4 mil.2014—2015×5,52016−77 %2017+5 %2018−58 %2019×20,12020−53 %2021−54 %2022−73 %2023−28 %2024+155 %2025−84 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,4 %
  • Najlepší rok
    2019, ×20,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -140,9 %
    −142,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -22,0 %
    −23,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    132,9 %
    +25,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby56 627 €344 002 €135 076 €187 193 €682 939 €1 487 202 €3 159 050 €157 379 €371 672 €354 791 €1 516 948 €275 279 €—
Výsledok hospodárenia−79 809 €5 773 €197 €−54 672 €261 106 €24 903 €283 246 €7 247 €181 469 €167 120 €733 160 €100 844 €145 814 €
Aktíva spolu362 901 €538 817 €498 994 €461 640 €571 669 €642 810 €483 703 €288 117 €460 118 €187 542 €946 221 €170 344 €223 974 €
Vlastné imanie−119 455 €−39 367 €−45 140 €−45 337 €295 344 €34 239 €294 612 €23 974 €188 774 €174 425 €740 465 €108 149 €173 387 €
Podané24. 3. 20269. 5. 202522. 2. 202420. 2. 202327. 1. 202211. 6. 202116. 7. 202026. 3. 201923. 3. 201831. 3. 201730. 3. 201629. 5. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
78. z 107 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020287060
platiteľ od 2. 9. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palisády 44, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 4. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 26442/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26510 Výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2002
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2003
  • vývoj, výroba a servis prístrojov na báze mikroprocesorov do 24 V,od 2003
  • prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
spolu 6,9 mil. € · posledná 5. 5. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26510), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202578. z 107
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 3. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Dušan Bjel
  3. 30. 3. 2017Zápis konečného užívateľa výhodRNDr. Dušan Bjel
  4. 2. 6. 2010Nový spoločníkIng. Dušan Bjel, podiel 50 %
  5. 2. 6. 2010Nový spoločníkRNDr. Dušan Bjel, podiel 50 %
  6. 2. 9. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020287060
  7. 2. 4. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35835206

PDAwin s.r.o. – tržby 57 tis. € – IČO 35835206