SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46277684

Sofitech s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2011
IČO
46277684
DIČ
2023314645
Sídlo
Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľOliver Ľach

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Sofitech s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 8. 2011. Vo vedení firmy: Oliver Ľach. V roku 2025 mala firma tržby 59 tis. € (−22,6 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať74. z 107 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
59 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2014
−59 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−66 %2016+143 %2017+16 %2018+0 %2019−33 %2020−17 %2021+10 %2022−30 %2023+175 %2024−53 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +175 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,4 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,3 %
    −3,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    −2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    30,7 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby59 483 €76 802 €162 444 €59 013 €84 410 €76 788 €92 398 €137 967 €137 599 €118 969 €48 907 €143 541 €—
Výsledok hospodárenia7 976 €9 824 €668 €−1 140 €−3 322 €−18 891 €8 232 €34 003 €20 265 €17 849 €1 071 €7 113 €7 512 €
Aktíva spolu123 437 €115 141 €114 917 €135 473 €145 844 €161 029 €139 911 €92 538 €61 464 €47 015 €35 249 €73 610 €21 392 €
Vlastné imanie85 552 €77 576 €67 752 €67 084 €68 140 €71 427 €90 317 €82 086 €48 083 €27 818 €34 986 €33 915 €—
Podané15. 5. 20261. 4. 202510. 4. 20243. 5. 202325. 4. 20224. 6. 20216. 3. 20204. 6. 201928. 6. 201816. 6. 201712. 5. 201626. 6. 20152. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
74. z 107 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023314645
platiteľ od 1. 10. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10, 831 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 8. 2011
15 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 107116/B
Základné imanie
5 100 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26510 Výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • výroba zdvíhacích a manipulačných zariadeníod 2011
  • výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2011
  • výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadeníod 2011
  • výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2011
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2011
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2011
  • výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácieod 2011
  • vydavateľská činnosťod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26510), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202574. z 107
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

172 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 172.

História zmien

Posledná zmena 15. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 3. 2019Nový spoločníkOliver Ľach, podiel 100 %
  3. 15. 10. 2015Presun sídlaKarpatské námestie 10 Bratislavapredtým 270 Trakovice
  4. 1. 10. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023314645
  5. 4. 8. 2011Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba nástrojov a zariadení na meranie, testovanie a navigovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46277684

Sofitech s.r.o. – tržby 59 tis. € – IČO 46277684