SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35840455

Sedemnásť BAR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2002

predtým MAMBO s.r.o.

IČO
35840455
DIČ
2020287907
Sídlo
Ďatelinová 9, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľBoris Vybíral+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Sedemnásť BAR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 15. 7. 2002. Vo vedení firmy: Boris Vybíral a Ľudmila Barbora Frigová. V roku 2025 mala firma tržby 613 tis. € (+0,9 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať154. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
613 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+288 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+19 %2015+46 %2016+15 %2017+15 %2018+19 %2019−9 %2020−30 %2021+0 %2022+40 %2023+67 %2024−6 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,0 %
  • Najlepší rok
    2023, +67 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    7,4 %
    −6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    130,1 %
    −36,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby612 932 €607 543 €645 999 €386 632 €276 725 €275 465 €395 614 €435 239 €364 828 €316 673 €275 859 €188 395 €158 031 €
Výsledok hospodárenia12 088 €12 360 €14 800 €−140 731 €−4 144 €−5 848 €−58 343 €35 878 €9 075 €−35 990 €−5 857 €−69 978 €−28 273 €
Aktíva spolu163 268 €91 582 €67 246 €83 122 €109 283 €78 329 €80 572 €91 210 €79 419 €42 556 €19 545 €4 197 €26 094 €
Vlastné imanie−49 225 €−61 313 €−73 673 €−88 474 €−381 255 €−377 111 €−371 263 €−312 921 €−348 799 €−357 874 €−321 883 €−316 026 €−246 048 €
Podané10. 6. 202626. 6. 202527. 3. 202431. 3. 202330. 3. 202222. 3. 202130. 3. 20201. 3. 20195. 3. 201824. 2. 201717. 3. 201611. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
154. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020287907
platiteľ od 1. 7. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ďatelinová 9, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 7. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 27003/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MAMBO s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • poradenská činnosť v rozsahu predmetu podnikania,od 2002
  • faktoring a forfaiting,od 2002
  • prieskum trhu,od 2002
  • činnosť účtovných, ekonomických a organizačných poradcov,od 2002
  • vedenie účtovníctva,od 2002
  • predaj a požičiavanie nahratých zvukových a zvukovo-obrazových záznamov,od 2002
  • prenájom motorových vozidiel,od 2002
  • prenájom spotrebného a priemyselného tovaru,od 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 16. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025154. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 10. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 2. 2013Nový spoločníkBoris Vybíral, podiel 50 %
  3. 8. 2. 2013Nový spoločníkĽudmila Barbora Frigová, podiel 50 %
  4. 21. 1. 2013Nový člen vedeniaĽudmila Barbora Frigová, konateľ
  5. 15. 12. 2012Zmena obchodného menaSedemnásť BAR s. r. o.predtým MAMBO s.r.o.
  6. 1. 5. 2008Presun sídlaĎatelinová 9 Bratislavapredtým Raketová 8 Bratislava
  7. 7. 12. 2007Presun sídlaRaketová 8 Bratislavapredtým Lipová 7 Bratislava
  8. 26. 11. 2007Nový člen vedeniaBoris Vybíral, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35840455

Sedemnásť BAR s. r. o. – tržby 613 tis. € – IČO 35840455