SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44228881

WODA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44228881
DIČ
2022632656
Sídlo
Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Darina Wolfová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WODA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 20. 6. 2008. Vo vedení firmy: Darina Wolfová a Viviana Fűryová. V roku 2025 mala firma tržby 459 tis. € (−2,0 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať228. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
459 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2013
+55 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+11 %2015−3 %2016+4 %2017+6 %2018−1 %2019+6 %2020−32 %2021−15 %2022+104 %2023+10 %2024−2 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    29,9 %
    −32,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,4 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,7 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby459 461 €469 033 €480 517 €436 541 €213 925 €252 166 €370 125 €349 797 €351 988 €330 896 €319 581 €328 848 €296 378 €
Výsledok hospodárenia9 922 €14 523 €22 802 €−14 664 €−37 441 €−45 761 €1 249 €−16 547 €−8 071 €−18 311 €−2 362 €−1 487 €−2 280 €
Aktíva spolu293 730 €293 997 €265 214 €286 977 €371 093 €351 756 €488 161 €461 721 €338 347 €399 530 €200 593 €190 905 €215 807 €
Vlastné imanie33 181 €23 259 €8 735 €−14 066 €598 €8 697 €24 458 €−26 791 €−10 244 €−2 173 €16 138 €18 500 €19 987 €
Podané27. 6. 202619. 6. 202519. 6. 202426. 4. 202331. 3. 202221. 4. 202117. 2. 202027. 3. 201928. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201611. 3. 20158. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
228. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022632656
platiteľ od 15. 8. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 53015/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • pohostinská činnosť,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • vedenie účtovníctva,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu reklamy,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 7. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025228. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

31 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 31.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 5. 2023Nový spoločníkIng. Darina Wolfová, podiel 50 %
  3. 26. 5. 2023Nový spoločníkViviana Fűryová, podiel 50 %
  4. 16. 1. 2023Nový člen vedeniaViviana Fűryová, konateľ
  5. 12. 10. 2016Presun sídlaDr. Vladimíra Clementisa 10 Bratislavapredtým Na križovatkách 35/C Bratislava
  6. 15. 8. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2022632656
  7. 20. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44228881

WODA, s. r. o. – tržby 459 tis. € – IČO 44228881