SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35856211

KPP SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2003
IČO
35856211
DIČ
2020240068
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľPetr Kratochvíl

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KPP SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 24. 4. 2003. Vo vedení firmy: Petr Kratochvíl. V roku 2025 mala firma tržby 126 tis. € (+0,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať338. z 485 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
126 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
−89 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−4 %2015−4 %2016+13 %2017+24 %2018−12 %2019−12 %2020−65 %2021−77 %2022+11 %2023−0 %2024+24 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,7 %
  • Najlepší rok
    2017, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,9 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,4 %
    −3,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,2 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    50,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby126 300 €126 300 €102 200 €102 438 €92 344 €395 110 €1 140 285 €1 292 337 €1 464 420 €1 182 489 €1 042 196 €1 091 228 €1 138 620 €
Výsledok hospodárenia3 638 €5 434 €73 €−127 €−5 030 €3 293 €26 194 €497 €10 446 €20 567 €−25 122 €2 327 €60 814 €
Aktíva spolu113 180 €106 227 €100 084 €96 583 €98 802 €113 468 €171 391 €171 963 €173 587 €183 783 €256 228 €229 811 €231 105 €
Vlastné imanie56 630 €52 991 €47 557 €47 484 €47 611 €52 641 €49 349 €23 156 €28 550 €18 104 €−2 463 €−15 676 €79 357 €
Podané4. 3. 202613. 2. 20255. 3. 20246. 3. 202314. 3. 202210. 3. 20219. 3. 202012. 3. 201913. 3. 201815. 3. 20179. 3. 20166. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
338. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020240068
platiteľ od 15. 5. 2003
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 4. 2003
23 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 28648/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb a reklamy,od 2003
  • poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu,od 2003
  • činnosť colného deklaranta,od 2003
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2003
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2003
  • prenájom priemyselného tovaru a kancelárskej techniky,od 2003
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,od 2003
  • poradenstvo v oblasti výpočtovej techniky vrátane systémovej údržby softwaru,od 2003
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 26. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025338. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 305 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 3 305.

História zmien

Posledná zmena 4. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 4. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 2. 2025Presun sídlaKarpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Galvaniho 7 Bratislava
  3. 13. 8. 2022Nový spoločníkPetr Kratochvíl, podiel 100 %
  4. 29. 10. 2003Presun sídlaGalvaniho 7 Bratislavapredtým Elektrárenská 1 Bratislava
  5. 24. 4. 2003Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35856211

KPP SK s.r.o. – tržby 126 tis. € – IČO 35856211