SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36029351

Sto Slovensko, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 1998

predtým STOMIX Slovensko, s.r.o.

IČO
36029351
DIČ
2020092107
Sídlo
Pribylinská 2, 831 04 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľKrzysztof Stremlau

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Sto Slovensko, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 28. 1. 1998. Vo vedení firmy: Krzysztof Stremlau. V roku 2025 mala firma tržby 5,6 mil. € (+13,2 %) a zisk 234 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať55. z 485 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5,6 mil. €
Za rok
+13 %
Od 2014
+71 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+8 %2016−34 %2017+3 %2018+49 %2019+34 %2020−15 %2021+6 %2022+9 %2023−12 %2024+19 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,0 %
  • Najlepší rok
    2018, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,2 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,4 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,2 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,6 %
    +4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 584 730 €4 932 274 €4 137 004 €4 690 002 €4 290 989 €4 051 775 €4 786 006 €3 583 972 €2 397 955 €2 331 659 €3 525 404 €3 264 214 €—
Výsledok hospodárenia234 423 €148 589 €190 243 €234 600 €−19 119 €−714 011 €−190 144 €−362 487 €−296 457 €−141 990 €−214 939 €−147 577 €−183 355 €
Aktíva spolu2 558 423 €2 289 092 €1 975 160 €1 790 658 €1 580 233 €1 429 314 €2 213 776 €3 320 074 €962 493 €817 252 €1 319 876 €930 690 €984 921 €
Vlastné imanie1 751 038 €1 664 615 €1 516 026 €1 325 783 €1 091 184 €110 303 €824 313 €1 014 458 €276 945 €173 402 €315 392 €130 331 €277 908 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202526. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202230. 3. 202130. 3. 202026. 3. 201921. 6. 201829. 6. 201724. 3. 201624. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
55. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020092107
platiteľ od 9. 2. 1998
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2021
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribylinská 2, 831 04 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 1. 1998
28 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 130520/B
Základné imanie
50 524 €
Veľkosť
20 – 24 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
LEI
315700IS18AIRW786O25
ACTIVE
Predchádzajúci názov
STOMIX Slovensko, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnostiod 1998
  • - reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2012
  • - poradenská a konzultačná činnosť v oblasti predmetu podnikaniaod 2012
  • - inžinierska činnosť v stavebníctve, okrem vybraných činností v stavebníctve/ inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvood 2012
  • - technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, seminárov a školeníod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 16. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Divadlo Jozefa Gregora TajovskéhoZMLUVA O DIELO č. ZoD/3/20268 tis. €16. 7. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202555. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 14 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2022Zápis konečného užívateľa výhodGerd Michael Stotmeister
  3. 1. 3. 2022Zápis konečného užívateľa výhodJochen Friedrich Stotmeister
  4. 28. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodKrzysztof Stremlau
  5. 31. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodKrzysztof Stremlau
  6. 30. 8. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodVáclav Kostka
  7. 1. 7. 2021Nový člen vedeniaKrzysztof Stremlau, konateľ
  8. 17. 12. 2019Zápis konečného užívateľa výhodVáclav Kostka
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36029351

Sto Slovensko, s.r.o. – tržby 5,6 mil. € – IČO 36029351