SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35905255

everyvent s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35905255
DIČ
2021898813
Sídlo
Záhradnícka 30, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Iveta Vepy Haulíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

everyvent s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 27. 10. 2004. Vo vedení firmy: Iveta Vepy Haulíková. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (+7,4 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5290. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
+7 %
Od 2014
−78 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+120 %2016−66 %2017+56 %2018−3 %2019−67 %2020−70 %2021+34 %2022+58 %2023−35 %2024+31 %2025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,0 %
  • Najlepší rok
    2015, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,0 %
    −13,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,0 %
    −8,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,8 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,0 %
    −0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby49 619 €46 210 €35 246 €54 627 €34 605 €25 734 €84 920 €255 088 €262 812 €168 783 €503 748 €228 510 €—
Výsledok hospodárenia−4 463 €2 065 €628 €504 €1 145 €−2 097 €11 120 €20 869 €37 125 €47 048 €86 753 €55 896 €42 030 €
Aktíva spolu77 230 €82 632 €93 597 €98 045 €99 194 €86 970 €92 633 €90 868 €50 889 €292 310 €243 555 €165 406 €101 995 €
Vlastné imanie74 172 €78 662 €76 597 €75 969 €75 465 €74 320 €76 417 €65 297 €44 428 €279 027 €231 980 €145 227 €89 331 €
Podané18. 3. 202626. 2. 20258. 3. 202427. 3. 202320. 3. 202214. 3. 202126. 3. 202011. 3. 201920. 3. 201814. 3. 201728. 6. 201619. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5290. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021898813
platiteľ od 15. 11. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 30, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 33619/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • úprava psov na výstavy,od 2004
  • hotel pre psov,od 2004
  • celodenná starostlivosť o psov - škôlka pre psov,od 2004
  • výcvik psov,od 2004
  • poradenstvo v oblasti kynológie,od 2004
  • public relations (činnosť v oblasti komunikácie s verejnosťou),od 2004
  • agentúrna činnosť v oblasti kultúry, umenia a zábavy v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • vydávanie periodickej a neperiodickej tlače v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 18. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255290. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 9. 2022Nový spoločníkMgr. Iveta Vepy Haulíková, podiel 100 %
  3. 23. 2. 2012Presun sídlaZáhradnícka 30 Bratislavapredtým Borekova 4 Bratislava
  4. 16. 10. 2007Presun sídlaBorekova 4 Bratislavapredtým Dostojevského rad 1 Bratislava
  5. 23. 12. 2006Presun sídlaDostojevského rad 1 Bratislavapredtým Osuského 46 Bratislava
  6. 15. 11. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2021898813
  7. 27. 10. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35905255

everyvent s.r.o. – tržby 50 tis. € – IČO 35905255