SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35908491

NEW, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2004
IČO
35908491
DIČ
2021950271
Sídlo
Kutuzovova 4, 902 04 Pezinok
firmy v okolí

KonateľIng. Pavel Guláš

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NEW, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 25. 11. 2004. Vo vedení firmy: Pavel Guláš. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 546 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4703. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
+30 %
Od 2015
−80 %
010 tis.20 tis.30 tis.2015—2016+12 %2017−74 %2018×4,52019−56 %2020+1 %2021+32 %2022−55 %2023+125 %2024−80 %2025+30 %
  • Najlepší rok
    2018, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • ROE
    2,2 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,8 %
    −5,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby4 090 €3 150 €15 731 €7 000 €15 546 €11 748 €11 575 €26 580 €5 868 €22 604 €20 257 €—
Výsledok hospodárenia546 €361 €10 802 €3 245 €14 155 €8 898 €7 568 €14 824 €2 729 €7 393 €−7 147 €309 €
Aktíva spolu28 577 €29 712 €31 031 €43 809 €52 849 €38 871 €31 177 €25 036 €10 231 €10 257 €9 389 €6 994 €
Vlastné imanie24 629 €24 084 €23 723 €34 821 €52 849 €38 874 €—24 793 €9 969 €7 240 €−153 €6 994 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202326. 6. 202229. 6. 20211. 11. 20202. 7. 201930. 6. 201828. 6. 201731. 3. 201624. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4703. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 3 e-maily · 4 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kutuzovova 4, 902 04 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 11. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 33917/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • predaj na priamu kozumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok,od 2004
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál,od 2004
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,od 2004
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,od 2004
  • kopírovacie služby,od 2004
  • automatizované spracovanie dát,od 2004
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • registrácia internetových domén, ich správa a prevádzkovanie v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254703. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 5. 2013Presun sídlaKutuzovova 4 Pezinokpredtým Tehelná 25 Bratislava
  3. 29. 5. 2013Nový spoločníkIng. Pavel Guláš, podiel 100 %
  4. 25. 11. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35908491

NEW, s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 35908491