SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/51285495

adcore s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2018
IČO
51285495
DIČ
2120671608
Sídlo
Svätojurská ulica 6153/2, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľMiroslav Demovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

adcore s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 26. 1. 2018. Vo vedení firmy: Miroslav Demovič. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4666. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

8 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
−36 %
05 tis.10 tis.2020—2021−36 %2022−40 %2023×9,42024−22 %2025−36 %
  • Najlepší rok
    2023, ×9,4

Ukazovatele 2025

  • ROE
    0,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018
Tržby4 500 €7 000 €9 000 €960 €1 600 €2 500 €——
Výsledok hospodárenia2 843 €1 592 €1 213 €455 €285 €1 869 €−249 €−3 861 €
Aktíva spolu2 150 740 €2 147 896 €2 146 025 €2 147 331 €2 147 554 €2 146 658 €2 144 240 €2 146 020 €
Vlastné imanie2 150 049 €2 147 206 €2 145 613 €2 144 400 €2 143 945 €2 143 659 €2 141 790 €2 142 039 €
Podané23. 2. 202626. 2. 20252. 3. 20244. 3. 202325. 2. 20221. 3. 20212. 3. 202011. 3. 2019
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4666. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 8 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120671608
platiteľ od 12. 3. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätojurská ulica 6153/2, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 1. 2018
8 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 125650/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej činnostiod 2018
  • Administratívne službyod 2018
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2018
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2018
  • Počítačové službyod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254666. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 3. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120671608
  3. 22. 2. 2023Nový spoločníkMiroslav Demovič, podiel 100 %
  4. 26. 1. 2018Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/51285495

adcore s.r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 51285495