SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35912685

GASTROENT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2004
IČO
35912685
DIČ
2021923970
Sídlo
K prameňu 18, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ján Krajňák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GASTROENT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 16. 12. 2004. Vo vedení firmy: Ján Krajňák a Alena Krajňáková. V roku 2025 mala firma tržby 248 tis. € (+9,8 %) a zisk 67 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1266. z 3 440 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
248 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2014
+271 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−0 %2016−13 %2017−4 %2018−0 %2019+120 %2020+19 %2021+12 %2022+18 %2023+13 %2024+5 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,7 %
  • Najlepší rok
    2019, +120 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,0 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    51,3 %
    −22,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,1 %
    −11,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,0 %
    −11,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby248 099 €225 913 €216 060 €191 978 €162 580 €144 933 €122 271 €55 696 €55 698 €57 846 €66 518 €66 829 €—
Výsledok hospodárenia67 085 €56 089 €56 440 €41 744 €35 650 €22 019 €−8 512 €12 482 €12 095 €16 753 €22 738 €19 396 €23 492 €
Aktíva spolu152 152 €101 630 €107 494 €121 509 €120 492 €108 056 €117 423 €23 504 €144 420 €131 852 €115 158 €91 649 €74 470 €
Vlastné imanie130 874 €76 229 €64 140 €80 447 €56 980 €21 330 €−848 €19 785 €19 398 €24 056 €30 041 €26 699 €30 795 €
Podané11. 3. 202614. 3. 202512. 3. 202415. 2. 20238. 3. 202225. 3. 20216. 3. 202029. 3. 20192. 4. 201829. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1266. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
K prameňu 18, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 15689/P
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • podnikateľské poradenstvood 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti: druh zdravotníckeho zariadenia: gastroenterologická ambulancia v špecializačnom odbore gastroenterológiaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251266. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 9. 2024Nový člen vedeniaMUDr. Alena Krajňáková, konateľ
  3. 5. 1. 2024Presun sídlaK prameňu 18 Prešovpredtým Bažantia 27 Prešov
  4. 5. 1. 2024Nový spoločníkMUDr. Ján Krajňák, podiel 100 %
  5. 12. 4. 2019Presun sídlaBažantia 27 Prešovpredtým Hollého 14 Prešov
  6. 20. 3. 2019Nový člen vedeniaMUDr. Ján Krajňák, konateľ
  7. 16. 12. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35912685

GASTROENT, s.r.o. – tržby 248 tis. € – IČO 35912685