SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47550171

DENTA - PRO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2013
IČO
47550171
DIČ
2023944505
Sídlo
K prameňu 18/14928, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Alena Krajňáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DENTA - PRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 29. 11. 2013. Vo vedení firmy: Alena Krajňáková a Ján Krajňák. V roku 2025 mala firma tržby 90 tis. € (−14,6 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1044. z 1 181 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
90 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2014
+130 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+128 %2016+2 %2017−15 %2018−18 %2019+2 %2020−17 %2021+55 %2022+23 %2023−9 %2024+14 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2015, +128 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,4 %
    −13,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,8 %
    −45,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,9 %
    −30,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,3 %
    +0,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby89 668 €104 997 €92 229 €100 863 €81 937 €52 737 €63 659 €62 663 €76 875 €90 383 €88 713 €38 986 €—
Výsledok hospodárenia2 164 €16 972 €8 918 €20 538 €12 186 €−3 256 €−2 540 €−8 329 €10 670 €13 029 €29 514 €2 486 €—
Aktíva spolu36 918 €46 471 €46 144 €40 548 €39 696 €31 866 €42 695 €18 280 €39 132 €38 576 €68 278 €20 944 €5 000 €
Vlastné imanie24 638 €31 390 €34 956 €26 038 €16 230 €4 045 €5 301 €7 841 €29 198 €18 529 €34 638 €7 486 €5 000 €
Podané22. 3. 202616. 3. 202523. 3. 202431. 3. 202327. 3. 202227. 3. 202120. 6. 202031. 3. 20191. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1044. z 1 181 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
K prameňu 18/14928, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 29478/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: špecializovanej ambulancie v odbore stomatológiaod 2014
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
19 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251044. z 1 181
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2019Presun sídlaK prameňu 18/14928 Prešovpredtým Alexandra Matušku 7/6409 Prešov
  3. 1. 8. 2019Nový člen vedeniaMUDr. Ján Krajňák, konateľ
  4. 10. 6. 2014Presun sídlaAlexandra Matušku 7/6409 Prešovpredtým Hapákova 13/2280 Ľubotice
  5. 24. 3. 2014Nový člen vedeniaMUDr. Alena Krajňáková, konateľ
  6. 29. 11. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47550171

DENTA - PRO s.r.o. – tržby 90 tis. € – IČO 47550171