SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35914602

INLUX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2004
IČO
35914602
DIČ
2021918734
Sídlo
Farského 26, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Vladimír Kýbl

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INLUX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 12. 2004. Vo vedení firmy: Vladimír Kýbl. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € (−99,0 %) a stratu 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať575. z 603 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−99 %
Od 2013
−100 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−14 %2015−5 %2016−11 %2017−12 %2018−12 %2019−15 %2020−26 %2021−28 %2022+7 %2023−8 %2024+14 %2025−99 %
  • Priemerný rast ročne
    −38,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +14 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -21,3 %
    −23,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    100,5 %
    +17,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 207 €119 445 €105 164 €114 768 €107 702 €150 259 €202 833 €239 874 €272 374 €309 881 €349 363 €368 523 €428 186 €
Výsledok hospodárenia−29 246 €3 869 €566 €117 €−1 201 €−5 287 €10 707 €7 910 €−8 073 €−17 403 €3 641 €7 195 €−3 089 €
Aktíva spolu137 354 €165 324 €207 456 €214 133 €242 230 €290 951 €377 925 €393 394 €438 457 €459 262 €518 178 €587 979 €590 025 €
Vlastné imanie−727 €28 518 €−73 800 €−74 367 €−74 484 €−79 919 €−70 311 €−81 093 €−89 002 €−80 930 €−63 527 €−67 168 €−74 363 €
Podané12. 6. 202630. 4. 20254. 5. 202424. 3. 202331. 3. 202228. 4. 20217. 7. 202029. 3. 201922. 6. 201828. 3. 201725. 3. 201625. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
575. z 603 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021918734
platiteľ od 10. 1. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Farského 26, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2004
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34326/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
74200 Fotografické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • fotografická činnosť,od 2004
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2004
  • sprostredkovanie nákupu a predaja tovarov v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Fotografické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 8 tis. € · posledná 8. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025575. z 603
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (fotografické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 12. 2009Presun sídlaFarského 26 Bratislavapredtým Skalická cesta 17 Bratislava
  3. 18. 12. 2009Nový spoločníkMgr. Vladimír Kýbl, podiel 100 %
  4. 28. 12. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fotografické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35914602

INLUX s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 35914602