SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44465335

C.S.J., s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44465335
DIČ
2022726860
Sídlo
Gercenova 1/1154, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJán Csizmazia

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

C.S.J., s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 12. 2008. Vo vedení firmy: Ján Csizmazia. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 78 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať565. z 603 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
+35 %
05 tis.10 tis.15 tis.2013—2014+64 %2015−27 %2016−6 %2021−92 %2022+224 %2023+20 %2024−42 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2022, +224 %
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 789 €1 323 €2 288 €1 900 €586 €————7 684 €8 193 €11 227 €6 850 €
Výsledok hospodárenia78 €−310 €−402 €−451 €−103 €−459 €−1 061 €538 €−260 €2 622 €−928 €2 388 €920 €
Aktíva spolu5 731 €6 160 €6 130 €5 783 €6 233 €6 800 €6 852 €8 030 €7 874 €8 764 €6 069 €6 796 €3 565 €
Vlastné imanie5 148 €5 071 €5 381 €5 783 €6 233 €6 337 €6 796 €7 857 €7 318 €7 578 €4 956 €5 884 €3 496 €
Podané9. 6. 20266. 5. 202524. 6. 202425. 5. 202329. 4. 202217. 6. 20218. 6. 202021. 6. 201925. 6. 201827. 6. 201724. 6. 201624. 6. 201511. 8. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
565. z 603 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Gercenova 1/1154, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 55584/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
74200 Fotografické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

38 zapísaných činností

  • nákup a predaj nových a ojazdených automobilov a náhradných dielcov,od 2008
  • správa bytového/nebytového fondu a jeho údržba v rozsahu obstarávania služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,od 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek,od 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojením s predajom na priamu konzumáciu,od 2008
  • prenájom spotrebného tovaru, automobilov, dopravných prostriedkov, výpočtovej, administratívnej techniky a technológií,od 2008
  • sťahovacie služby,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Fotografické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025565. z 603
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (fotografické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 12. 2022Nový spoločníkJán Csizmazia, podiel 100 %
  3. 1. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fotografické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44465335

C.S.J., s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 44465335