SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35919175

BAU - ARTICEL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Most pri Bratislave · od 2005
IČO
35919175
DIČ
2021941196
Sídlo
Bratislavská 535, 900 46 Most pri Bratislave
firmy v okolí

KonateľPeter Švihel+ 3 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BAU - ARTICEL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, v registri od 2. 2. 2005. Vo vedení firmy: Peter Švihel, Andrea Švihelová a 2 ďalšie osoby. V roku 2025 mala firma tržby 255 tis. € (−17,4 %) a stratu 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať217. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
255 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2013
+76 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+47 %2015−8 %2016−11 %2017+21 %2018+5 %2019+49 %2020−15 %2021+0 %2022−5 %2023+19 %2024−3 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +49 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,9 %
    −8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -12,1 %
    −13,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,9 %
    +13,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby254 872 €308 421 €318 097 €267 786 €280 436 €280 339 €329 928 €221 301 €210 023 €173 798 €196 180 €213 567 €144 975 €
Výsledok hospodárenia−20 101 €2 042 €−901 €−12 662 €6 256 €2 773 €16 022 €5 938 €5 501 €−9 805 €2 944 €−10 396 €327 €
Aktíva spolu165 803 €155 754 €155 539 €117 914 €149 199 €137 515 €121 660 €106 324 €92 266 €93 027 €88 444 €77 048 €66 280 €
Vlastné imanie3 551 €23 651 €21 609 €22 510 €35 172 €28 916 €26 143 €10 121 €4 183 €−1 318 €8 486 €5 543 €15 939 €
Podané13. 3. 202620. 2. 202526. 2. 20241. 3. 202311. 2. 202221. 5. 202121. 2. 20204. 3. 20195. 3. 201827. 4. 20172. 3. 20166. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
217. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021941196
platiteľ od 9. 2. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bratislavská 535, 900 46 Most pri Bratislave
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 2. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 34760/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Most pri Bratislave.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • výsadba a údržba zelene,od 2005
  • výroba stavebných prvkov z betónu, sádry a cementu,od 2005
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • prieskum trhu,od 2005
  • skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejneho colného skladu,od 2005
  • mechanické úpravy výrobkov na zákazku alebo na zmluvnom základe,od 2005
  • prenájom strojov a prístrojov bez obsluhy,od 2005
  • prípravné práce pre stavbu - búracie, kopacie, sekacie,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025217. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 1. 2025Nový spoločníkAndrea Švihelová, podiel 40 %
  3. 31. 1. 2025Nový spoločníkErik Švihel, podiel 30 %
  4. 31. 1. 2025Nový spoločníkPatrik Švihel, podiel 30 %
  5. 21. 1. 2025Nový člen vedeniaAndrea Švihelová, konateľ
  6. 21. 1. 2025Nový člen vedeniaPatrik Švihel, konateľ
  7. 21. 1. 2025Nový člen vedeniaErik Švihel, konateľ
  8. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Švihel
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35919175

BAU - ARTICEL s.r.o. – tržby 255 tis. € – IČO 35919175