SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35923458

KMEŤ-STAVEBNÝ ATELIÉR,s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35923458
DIČ
2021957014
Sídlo
Hájová 21/192, 851 10 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Štefan Kmeť

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KMEŤ-STAVEBNÝ ATELIÉR,s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 3. 2005. Vo vedení firmy: Štefan Kmeť. V roku 2025 mala firma tržby 436 tis. € (+2,0 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať124. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
436 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+300 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+16 %2016−22 %2017+44 %2018−14 %2019+96 %2020−44 %2021+94 %2022−16 %2023+37 %2024+42 %2025+2 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,4 %
  • Najlepší rok
    2019, +96 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,1 %
    −9,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,5 %
    −14,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,7 %
    −15,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,7 %
    +13,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby436 334 €427 845 €301 102 €220 450 €262 907 €135 712 €240 471 €122 895 €142 760 €99 035 €126 511 €109 099 €—
Výsledok hospodárenia31 088 €72 526 €40 710 €17 098 €24 699 €−12 465 €26 185 €1 641 €15 296 €2 622 €4 943 €15 958 €24 565 €
Aktíva spolu404 220 €313 660 €243 060 €186 888 €171 248 €145 233 €159 392 €128 048 €134 459 €116 272 €112 636 €104 428 €88 321 €
Vlastné imanie328 579 €297 491 €224 965 €184 254 €167 156 €142 456 €154 922 €128 736 €127 094 €111 798 €109 176 €104 234 €88 275 €
Podané30. 3. 202625. 3. 202528. 3. 202427. 3. 202328. 3. 202228. 3. 202131. 3. 202027. 3. 201925. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201628. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
124. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2021957014
platiteľ od 25. 6. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hájová 21/192, 851 10 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35096/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • projektovanie stavieb,od 2005
  • vykonávanie stavebného dozoru,od 2005
  • vyhotovenie podkladov na hodnotenie vplyvu stavby na životné prostredie,od 2005
  • zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb,od 2005
  • vykonávanie projektového manažmentu,od 2005
  • spracúvanie príslušnej časti územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie,od 2005
  • vykonávanie komplexnej projektovej činnosti,od 2005
  • vykonávanie prípravnej predprojektovej činnosti,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025124. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 10. 2013Presun sídlaHájová 21/192 Bratislavapredtým Račianska 93 Bratislava
  3. 30. 9. 2010Nový spoločníkIng. Štefan Kmeť, podiel 100 %
  4. 25. 6. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2021957014
  5. 1. 3. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35923458

KMEŤ-STAVEBNÝ ATELIÉR,s.r.o. – tržby 436 tis. € – IČO 35923458