SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47378255

ATAQ, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
47378255
DIČ
2023868506
Sídlo
Donnerova 11, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Jozef Hornický

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ATAQ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 14. 9. 2013. Vo vedení firmy: Jozef Hornický. V roku 2025 mala firma tržby 419 tis. € (+166,5 %) a zisk 53 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať134. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
419 tis. €
Za rok
+166 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014×8,12015×4,12016+100 %2017−50 %2018×5,12019−6 %2020−44 %2021+7 %2022+82 %2023−22 %2024+0 %2025+166 %
  • Najlepší rok
    2014, ×8,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,7 %
    +1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,7 %
    +27,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    38,9 %
    +19,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,7 %
    +11,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby418 558 €157 083 €156 940 €201 121 €110 209 €102 871 €183 341 €195 792 €38 174 €76 660 €38 389 €9 304 €1 150 €
Výsledok hospodárenia53 364 €17 236 €24 541 €7 678 €23 524 €33 671 €45 196 €23 148 €1 364 €8 148 €3 270 €1 040 €31 €
Aktíva spolu137 028 €87 769 €84 796 €67 255 €69 748 €42 631 €80 272 €106 963 €44 706 €53 658 €23 438 €7 385 €5 041 €
Vlastné imanie107 300 €78 478 €61 243 €53 169 €58 394 €39 171 €50 707 €42 001 €18 853 €17 489 €9 341 €6 071 €5 031 €
Podané24. 6. 202626. 6. 20253. 6. 202431. 3. 202331. 3. 202229. 6. 202113. 5. 20201. 4. 20193. 4. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
134. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
15 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023868506
platiteľ od 15. 4. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Donnerova 11, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 9. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 91970/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Výroba reklamných a darčekových predmetovod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností /realitná činnosť/od 2013
  • Organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2013
  • Vydavateľská činnosťod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 644 tis. € · posledná 24. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025134. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 8. 2022Nový spoločníkIng. arch. Jozef Hornický, podiel 50 %
  3. 3. 8. 2022Nový spoločníkIng. arch. Angela Hornická, podiel 50 %
  4. 17. 11. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. arch. Angela Hornická
  5. 17. 11. 2018Zápis konečného užívateľa výhodIng. arch. Jozef Hornický
  6. 15. 4. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2023868506
  7. 14. 9. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47378255

ATAQ, s. r. o. – tržby 419 tis. € – IČO 47378255