SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35930217

Wellness Plus, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35930217
DIČ
2021984349
Sídlo
J. Stanislava 18, 841 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Tomáš Selko+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Wellness Plus, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 4. 2005. Vo vedení firmy: Tomáš Selko a Henrieta Selková. V roku 2025 mala firma tržby 37 tis. € (−88,4 %) a stratu 58 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať685. z 1 246 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
37 tis. €
Za rok
−88 %
Od 2015
+23 %
0200 tis.400 tis.2015—2016−72 %2017×5,62018−37 %2019+60 %2020−69 %2021−24 %2022−78 %2023−49 %2024×249,92025−88 %
  • Najlepší rok
    2024, ×249,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -155,3 %
    −173,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -19,1 %
    −35,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby37 101 €320 104 €1 281 €2 498 €11 466 €15 089 €48 093 €30 105 €47 669 €8 483 €30 248 €
Výsledok hospodárenia−57 624 €56 488 €−46 590 €−34 779 €−37 401 €−37 788 €−15 187 €−44 569 €−16 346 €−40 891 €−10 516 €
Aktíva spolu300 972 €349 680 €375 884 €384 009 €399 812 €419 989 €477 691 €490 093 €513 910 €534 545 €494 624 €
Vlastné imanie−781 618 €−723 994 €−780 483 €−733 892 €−699 114 €−661 712 €−623 924 €−608 737 €−564 167 €−147 205 €−116 830 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202127. 7. 202010. 12. 20197. 3. 201930. 6. 201730. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
685. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
2
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021984349
platiteľ od 15. 4. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Stanislava 18, 841 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 35625/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry,od 2005
  • organizácia a zabezpečenie kultúrno - spoločenských a športových podujatí,od 2005
  • upratovacie práce,od 2005
  • nákup a predaj pohonných hmôt - maloobchod a veľkoobchod,od 2005
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,od 2005
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,od 2005
  • organizačné a ekonomické poradenstvo,od 2005
  • marketing - prieskum trhu,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025685. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 5. 2010Nový spoločníkMgr. Tomáš Selko, podiel 50 %
  3. 6. 5. 2010Nový spoločníkHenrieta Selková, podiel 50 %
  4. 13. 4. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35930217

Wellness Plus, s. r. o. – tržby 37 tis. € – IČO 35930217