SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44877919

BLUE PRODUCTION, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44877919
DIČ
2022858860
Sídlo
Palisády 733/42, 811 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Jergel+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BLUE PRODUCTION, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 23. 7. 2009. Vo vedení firmy: Katarína Jergel, Darina Fytyková a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 35 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať700. z 1 246 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
35 tis. €
Za rok
×14,1
Od 2014
−83 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−93 %2016−69 %2017+76 %2018−10 %2019−30 %2020+80 %2021+1 %2022−43 %2023−29 %2024−32 %2025×14,1
  • Priemerný rast ročne
    −14,8 %
  • Najlepší rok
    2025, ×14,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,6 %
    +31,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    +31,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,5 %
    +1,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby35 350 €2 500 €3 700 €5 200 €9 100 €9 000 €5 000 €7 100 €7 900 €4 500 €14 500 €205 000 €—
Výsledok hospodárenia3 641 €−12 831 €−4 672 €−702 €1 604 €3 868 €−640 €−2 893 €−4 325 €−7 669 €−451 €17 752 €2 994 €
Aktíva spolu56 350 €52 033 €71 410 €26 943 €26 905 €32 507 €15 597 €10 867 €11 336 €33 497 €93 758 €287 695 €508 334 €
Vlastné imanie54 940 €51 299 €64 130 €———————79 559 €80 010 €62 258 €
Podané7. 3. 20268. 3. 20257. 3. 202431. 3. 202329. 3. 20228. 4. 202126. 6. 202028. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
700. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022858860
platiteľ od 10. 8. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Palisády 733/42, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 7. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 59568/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

11 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 11 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • producentská činnosť v oblasti videotvorby,od 2009
  • služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • finančný leasing,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2009
  • vydavateľská činnosť,od 2009
  • administratívne práce,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025700. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 4. 2026 · 7 záznamov

  1. 13. 4. 2026Nový člen vedeniaIng. Mgr. Kristína Fatyková, konateľ
  2. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 21. 6. 2025Nový spoločníkIng. Darina Fatyková, podiel 85 %
  4. 21. 6. 2025Nový spoločníkIng. Darina Fatyková s. r. o., podiel 15 %
  5. 6. 5. 2025Nový člen vedeniaIng. Darina Fytyková, konateľ
  6. 13. 4. 2025Nový člen vedeniaMgr. Katarína Jergel, konateľ
  7. 23. 7. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44877919

BLUE PRODUCTION, s. r. o. – tržby 35 tis. € – IČO 44877919