SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35958341

eMAX Enterprises, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005

predtým S2 Consulting Company, s.r.o.

IČO
35958341
DIČ
2022071084
Sídlo
Vajnorská 137, 831 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľHarald Steinmassl

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

eMAX Enterprises, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 12. 10. 2005. Vo vedení firmy: Harald Steinmassl. V roku 2025 mala firma tržby 220 tis. € (−42,3 %) a stratu 437 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať90. z 351 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
220 tis. €
Za rok
−42 %
Od 2013
+171 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−46 %2015+79 %2016−64 %2017+73 %2018−48 %2019+184 %2020+93 %2021+6 %2022+60 %2023+58 %2024+3 %2025−42 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,7 %
  • Najlepší rok
    2019, +184 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,2 %
    −4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -0,8 %
    −27,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,7 %
    −23,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,0 %
    −12,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby220 090 €381 128 €371 000 €234 573 €147 000 €139 070 €72 100 €25 425 €48 976 €28 260 €78 508 €43 777 €81 184 €
Výsledok hospodárenia−437 €15 569 €6 359 €2 923 €6 248 €11 059 €−2 959 €13 718 €2 388 €−5 310 €112 €2 128 €−1 010 €
Aktíva spolu59 761 €69 060 €45 546 €37 744 €35 235 €28 455 €91 427 €56 448 €38 202 €16 172 €44 888 €46 148 €76 302 €
Vlastné imanie57 988 €58 424 €42 856 €36 497 €33 574 €27 326 €16 267 €19 225 €5 507 €3 120 €31 700 €31 705 €29 526 €
Podané6. 5. 202615. 5. 202526. 6. 202415. 6. 202330. 3. 202224. 6. 202129. 10. 20201. 7. 20191. 7. 201826. 6. 20172. 5. 201610. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
90. z 351 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 4. 2026
IČ DPH
SK2022071084
platiteľ od 16. 11. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vajnorská 137, 831 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 10. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 37839/B
Hlavná činnosť
78100 Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
S2 Consulting Company, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • podnikateľské poradenstvo a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • technicko- organizačné zabezpečenie seminárov a školení,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • spracovanie a poskytovanie verejne prístupných informácií,od 2005
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2005
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),od 2005
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 78100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202590. z 351
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

41 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 41.

História zmien

Posledná zmena 6. 5. 2026 · 9 záznamov

  1. 6. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 11. 2024Nový spoločníkHarald Steinmassl, podiel 100 %
  3. 6. 11. 2024Nový člen vedeniaHarald Steinmassl, konateľ
  4. 22. 6. 2016Zmena obchodného menaeMAX Enterprises, s. r. o.predtým S2 Consulting Company, s.r.o.
  5. 15. 12. 2010Presun sídlaVajnorská 137 Bratislavapredtým Západný rad 1 Bratislava
  6. 10. 4. 2009Presun sídlaZápadný rad 1 Bratislavapredtým Dostojevského rad 11 Bratislava
  7. 2. 3. 2007Presun sídlaDostojevského rad 11 Bratislavapredtým Západný rad 1 Bratislava
  8. 16. 11. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2022071084
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35958341

eMAX Enterprises, s. r. o. – tržby 220 tis. € – IČO 35958341