SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35966734

FAMAS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35966734
DIČ
2022092688
Sídlo
Nezábudková 16, 821 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAnna Svrčková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FAMAS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 12. 2005. Vo vedení firmy: Anna Svrčková. V roku 2025 mala firma tržby 52 tis. € (+45,4 %) a stratu 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2361. z 6 701 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
52 tis. €
Za rok
+45 %
Od 2014
+63 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+10 %2016×13,62017−37 %2018+37 %2019+26 %2020−74 %2021−40 %2022−63 %2023−3 %2024+22 %2025+45 %
  • Najlepší rok
    2016, ×13,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -43,5 %
    +5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -16,7 %
    −3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -16,0 %
    −3,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,0 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby52 460 €36 085 €29 670 €30 450 €82 834 €138 160 €529 583 €419 554 €306 639 €484 859 €35 535 €32 211 €
Výsledok hospodárenia−22 808 €−17 731 €−37 755 €−64 605 €−89 158 €−73 752 €30 203 €35 782 €27 881 €35 430 €−44 585 €−26 338 €
Aktíva spolu142 481 €142 185 €131 989 €145 388 €137 670 €158 010 €274 721 €274 553 €323 487 €216 148 €168 103 €174 624 €
Vlastné imanie136 801 €138 854 €124 585 €142 735 €118 181 €123 995 €227 746 €197 543 €161 761 €133 880 €58 450 €44 396 €
Podané28. 3. 202629. 3. 202527. 3. 202427. 3. 202325. 3. 202216. 5. 20211. 4. 202029. 4. 20199. 5. 201828. 5. 201726. 3. 201630. 5. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2361. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022092688
platiteľ od 16. 4. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nezábudková 16, 821 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38472/B
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prieskum trhu,od 2005
  • automatizované spracovanie údajov,od 2005
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2005
  • organizovanie školení, kurzov a seminárov,od 2005
  • činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcov,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 20. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252361. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 9. 2022Nový spoločníkAnna Svrčková, podiel 100 %
  3. 16. 4. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022092688
  4. 2. 12. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35966734

FAMAS, s.r.o. – tržby 52 tis. € – IČO 35966734