SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35967218

KAJAS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35967218
DIČ
2022092072
Sídlo
Beňadická 32, 851 06 Bratislava
firmy v okolí

KonateľKatarína Jasencová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KAJAS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 12. 2005. Vo vedení firmy: Katarína Jasencová a František Jasenec. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (+20,2 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať110. z 247 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2015
−53 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016+9 %2017−49 %2018+34 %2019−37 %2020−64 %2021−80 %2022+282 %2023+75 %2024+71 %2025+20 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +282 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    18,0 %
    +64,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    96,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,9 %
    −2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby113 425 €94 375 €55 141 €31 428 €8 234 €40 487 €112 344 €179 637 €133 977 €263 827 €241 793 €——
Výsledok hospodárenia20 456 €−43 658 €−85 301 €−65 826 €−49 332 €−36 515 €−51 156 €−81 393 €−106 657 €−67 053 €−88 328 €−44 775 €22 029 €
Aktíva spolu1 006 527 €571 393 €482 499 €87 504 €95 415 €120 360 €62 047 €77 389 €73 112 €139 939 €97 184 €123 263 €103 786 €
Vlastné imanie21 231 €775 €44 433 €9 764 €11 066 €3 564 €40 079 €9 842 €5 235 €−15 161 €−36 436 €7 117 €51 802 €
Podané17. 4. 202620. 2. 202523. 2. 202428. 2. 202319. 2. 202227. 2. 202128. 2. 202027. 2. 201927. 2. 201827. 2. 20175. 3. 201626. 2. 20155. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
110. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022092072
platiteľ od 1. 8. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Beňadická 32, 851 06 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38511/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56290 Ostatné jedálenské služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • upratovacie práce,od 2005
  • pohostinská činnosť,od 2005
  • nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2005
  • nákup a predaj kancelárskej techniky,od 2005
  • manipulácia s tovarom,od 2005
  • skladovanie okrem prevádzkovania verejných skladov,od 2005
  • ubytovanie v rozsahu voľnej živnosti,od 2005
  • administratívne práce,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné jedálenské služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 13. 10. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025110. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné jedálenské služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 4. 2026 · 10 záznamov

  1. 17. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodFrantišek Jasenec
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodKatarína Jasencová
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodFrantišek Jasenec
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodKatarína Jasencová
  6. 2. 3. 2010Nový spoločníkKatarína Jasencová, podiel 68 %
  7. 2. 3. 2010Nový spoločníkFrantišek Jasenec, podiel 32 %
  8. 25. 10. 2007Nový člen vedeniaFrantišek Jasenec, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné jedálenské služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35967218

KAJAS, s.r.o. – tržby 113 tis. € – IČO 35967218