SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46949461

BIG stravovanie, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2013
IČO
46949461
DIČ
2023687259
Sídlo
Košická 17180/49, 821 08 Bratislava
firmy v okolí

KonateľĽuboš Boczek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BIG stravovanie, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 1. 2013. Vo vedení firmy: Ľuboš Boczek. V roku 2026 mala firma tržby 598 tis. € (+22,8 %) a zisk 31 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

14 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
598 tis. €
Za rok
+23 %
Od 2013
+478 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+70 %2015+25 %2016+15 %2017−41 %2018+113 %2019−5 %2020−30 %2021+28 %2022+3 %2023+50 %2024+1 %2025+16 %2026+23 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,4 %
  • Najlepší rok
    2018, +113 %

Ukazovatele 2026

  • Marža
    5,2 %
    +3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    64,0 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,9 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,3 %
    −4,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20262025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby597 753 €486 703 €418 469 €414 307 €275 374 €268 539 €210 306 €301 125 €317 930 €149 554 €253 208 €220 388 €175 685 €103 453 €
Výsledok hospodárenia31 255 €10 731 €2 967 €89 111 €−98 453 €−38 170 €3 863 €217 €18 758 €3 973 €−18 095 €16 280 €−10 705 €−13 236 €
Aktíva spolu636 859 €548 017 €221 506 €159 534 €52 723 €127 697 €127 476 €168 943 €88 991 €77 987 €61 909 €47 272 €79 367 €98 737 €
Vlastné imanie48 798 €17 543 €6 812 €3 845 €−125 266 €−26 813 €11 363 €−8 215 €4 475 €−14 283 €−18 256 €−161 €−16 441 €−5 736 €
Podané31. 8. 202631. 8. 202518. 6. 20245. 9. 202331. 8. 202231. 8. 20213. 3. 202030. 12. 20197. 9. 20182. 10. 201726. 6. 201728. 3. 201627. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 14 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023687259
platiteľ od 1. 4. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 17180/49, 821 08 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 1. 2013
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 86733/B
Základné imanie
7 500 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56290 Ostatné jedálenské služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,od 2013
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,od 2013
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,od 2013
  • prevádzkovanie výdajne stravy,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné jedálenské služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 1 tis. € · posledná 16. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto Svätý JurZmluva o nájme reklamnej plochy700 €16. 4. 2026
  • Mesto Svätý JurPrenájom reklamnej plochy500 €4. 4. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56290), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 8. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 8. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 3. 2. 2023Nový spoločníkBc. Martin Boczek, BA, podiel 100 %
  3. 12. 3. 2016Presun sídlaKošická 17180/49 Bratislavapredtým Adámiho 3 Bratislava
  4. 1. 10. 2014Presun sídlaAdámiho 3 Bratislavapredtým Landauova 38 Bratislava
  5. 1. 4. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023687259
  6. 17. 1. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné jedálenské služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46949461

BIG stravovanie, s. r. o. – tržby 598 tis. € – IČO 46949461