SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/35969598

FilmFrame, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2005
IČO
35969598
DIČ
2022099508
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgA. Zuzana Chadimová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FilmFrame, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 17. 12. 2005. Vo vedení firmy: MgA. Zuzana Chadimová. V roku 2025 mala firma tržby 109 tis. € (−22,7 %) a zisk 47 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať181. z 1 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
109 tis. €
Za rok
−23 %
Od 2013
−39 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+9 %2015−83 %2016+52 %2017×4,62018−69 %2019−7 %2020×52021−45 %2022−28 %2023−65 %2024+202 %2025−23 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,0 %
  • Najlepší rok
    2020, ×5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    43,0 %
    −22,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,7 %
    −28,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,0 %
    −17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    29,2 %
    −6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby108 736 €140 698 €46 561 €132 215 €182 746 €332 438 €67 045 €71 934 €228 591 €49 775 €32 721 €194 012 €178 543 €
Výsledok hospodárenia46 705 €92 245 €18 936 €73 154 €−74 524 €−120 808 €−83 875 €−9 242 €15 059 €4 232 €−29 110 €9 442 €−10 374 €
Aktíva spolu334 393 €294 454 €221 981 €206 066 €147 873 €358 798 €641 677 €611 711 €251 226 €117 176 €19 525 €199 407 €194 162 €
Vlastné imanie236 660 €189 955 €97 710 €78 774 €5 619 €35 143 €134 951 €18 825 €28 067 €13 009 €−51 223 €−22 114 €−31 555 €
Podané23. 6. 20269. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202330. 6. 202215. 6. 202127. 10. 20201. 7. 20192. 7. 20187. 6. 201730. 6. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
181. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022099508
platiteľ od 9. 5. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 12. 2005
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 38703/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

25 zapísaných činností

  • konzultačná a poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky, programového vybavenia a reklamy,od 2005
  • administratívne práce,od 2005
  • výroba, predaj, rozmnožovanie, nahrávanie a požičiavanie nahraných zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhasom autora,od 2005
  • zhototvovanie www stránok a ich následná aktualizácia,od 2005
  • automatizované spracovanie údajov,od 2005
  • prenájom výpočtovej a kancelárskej techniky,od 2005
  • prenájom strojov, prístrojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu,od 2005
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 47 tis. € · posledná 7. 7. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025181. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

504 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 504.

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Branislav Chlpík
  3. 31. 1. 2023Nový spoločníkMgA. Zuzana Chadimová, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMgA. Zuzana Chadimová
  5. 1. 1. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Branislav Chlpík
  6. 20. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodMgA. Zuzana Chadimová
  7. 20. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Branislav Chlpík
  8. 29. 11. 2018Presun sídlaČernyševského 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Ševčenkova 1 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/35969598

FilmFrame, s.r.o. – tržby 109 tis. € – IČO 35969598