SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50093878

screenstein s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50093878
DIČ
2120172296
Sídlo
Panónska cesta 3819/6, 851 04 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMichal Čermák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmue-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

screenstein s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 1. 1. 2016. Vo vedení firmy: Michal Čermák a Ivo Ivan. V roku 2025 mala firma tržby 112 tis. € (+9,7 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať176. z 1 284 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
112 tis. €
Za rok
+10 %
Od 2016
−9 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2016—2017+84 %2018−37 %2019+18 %2020+52 %2021−36 %2022−18 %2023+26 %2024−40 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,1 %
  • Najlepší rok
    2017, +84 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,3 %
    +24,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    +28,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,8 %
    +25,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,3 %
    +8,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby111 519 €101 662 €169 335 €134 734 €163 836 €255 643 €168 205 €142 013 €225 828 €122 856 €
Výsledok hospodárenia8 166 €−17 860 €25 115 €−39 135 €13 946 €67 432 €3 979 €11 290 €39 679 €32 921 €
Aktíva spolu105 165 €98 299 €156 497 €162 943 €182 110 €262 382 €103 217 €111 837 €124 792 €106 690 €
Vlastné imanie89 080 €91 614 €138 053 €114 991 €154 125 €157 092 €89 720 €85 741 €77 601 €37 921 €
Podané15. 1. 202630. 3. 20252. 4. 202427. 6. 202330. 3. 202228. 6. 202130. 3. 202029. 3. 201927. 3. 20189. 2. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
176. z 1 284 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120172296
platiteľ od 17. 6. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Panónska cesta 3819/6, 851 04 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 108083/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
59120 Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2016
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2016
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2016
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2016
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojovod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 72 tis. € · posledná 7. 1. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 59120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025176. z 1 284
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 1. 2026 · 7 záznamov

  1. 15. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 12. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Ivo Ivan
  3. 16. 12. 2019Výmaz konečného užívateľa výhodMichal Čermák
  4. 2. 2. 2018Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Ivo Ivan
  5. 2. 2. 2018Zápis konečného užívateľa výhodMichal Čermák
  6. 17. 6. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2120172296
  7. 1. 1. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50093878

screenstein s.r.o. – tržby 112 tis. € – IČO 50093878